Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Lehet még nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Lehet még nála esélyem?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron megismertem egy srácot a balcsin egy baráti társaságba. Kavartunk egész nyáron és járni is akart velem,nagyon oda volt értem,azt mondták sose mondja,hogy szeret valakit hanem érezteti,nekem mondta is,csak aztán nekem azt mondták,hogy kamukat terjeszt rólam,ezért nem beszéltem vele pár hétig... lett barátom,de közbe nagyon hiányzott és kiderült,hogy nem is mondott semmi rosszat,ezért szakítottam vele és én is vele akartam lenni,de arra már meggondolta magát,később megint akart volna járni velem,de akkor ismét volt valakim (akkor 9hónapig,de már vége) és neki is van valakije azóta is. A baráti társaságunk egyik része még mindig közös így én is sokat hallok róla és Ő is rólam,de azóta nem találkoztunk. Valahogy számomra mindig is Ő maradt az az elérhetetlen srác akiért annyira oda voltam. Ma rámírt,hogy valamelyik nap összekéne futnunk úgy,hogy a barátnője ne tudjon róla.

Szerintet gáz ha elmegyek a talira? Esetleg lehet még ebből valami?



2013. aug. 12. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Na jó... Én csak a feléig olvastam el, de ez már így is bonyolult...

Felejtsd el.

2013. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak gondold magad a barátnője helyébe... neked sem esne szerintem jól
2013. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azért érzed azt hogy odáig vagy érte, mert nem kaptad meg. Szerintem várd meg míg szétmegy a barátnőjével! Neked hogy esne ha veled is ezt tenné?
2013. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második:

Egy kicsit gondold át...

A barátnőjének nem esne jól, ez oké.

De egy olyan csávóval jár aki más lányokkal akar találkozgatni a háta mögött... :/

Ez sem esne neki jól ha megtudná.

Én a kérdező helyében elküldeném a srác üzenetét a csajának, mert ez nagyon nagy bunkóság amit a háta mögött csinál...

2013. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt is mögé gondoltam, amit szépen kifejtettél, csak nem írtam le, de köszi a kiegészítést :) vagy van még egy jó: hagyd őket a francba, oldják meg ketten, te meg maradj ki belőle
2013. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igazából az Ő kapcsolatuk nagyon bonyolult lehet szerintem,mert a csaj nem enged neki semmit,még a csaj barátaival sem válhat üzeneteket meg ilyenek.. a múltkor sokan voltak és találkoztak egyik bnőmmel és bnőm mesélte,hogy a csaj amint köszönt neki húzta el a srácot azonnal... szóval lehet azért akar találkozni mert már megfojtva érzi magát vagy nem tudom.

Mert még régebben is beszéltünk párszor,de úgy tűnt mintha igazából nem akarna és mindig hangsúlyozta hogy jól megvannak a bnőjével,ezért is volt ez nekem most nagyon fura..

2013. aug. 12. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!