Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lépjek? Szakítás? Szünet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek? Szakítás? Szünet? Viseljem el így?

Figyelt kérdés

jeleztem barátomnak, hogy ez így nem mehet tovább, mert régen számomra tökéletes volt a kapcsolatunk, egyenrangú felek voltunk, de az utóbbi időben már folyton ugráltatott, ő semmit nem tett meg értem, és nem igazán törődött velem, én nem éreztem a szeretét, én szerelmes vagyok belé, és mindneki mondja hogy ő is belém, mer mindenkinek rengeteget áradozik rólam és a kapcsolatunkról, és régen éreztette is velem ezt az érzést, de csak régen... múlt héten szakítottam vele, pontosabban leültem vele beszélni, hogy tudom hogy nem fog megváltozni, emrt egy felnőtt férfi nem tud gyökeresen emgváltozni, és én ezt nem is várhatom el tőle, és az én hibám, hogy nem tudom így elfogadni, ekkor könyörgött, meg nagyon beparázott, mondott mindent amit csak tudott, mondta, hogy várjak 1 hónapot, meglátom hogy minden jó lesz mert ő is érzi hogy ő rossz irányba változik, csakhogy azóta még rosszabb, a lakótársa is ellenem fordult mert nem jópofáskodtam vele, most leléptek pár napra, az biztos hogy nem csal meg, de szerintem nem fog változni..

viszont rengeteg előnye is van, kedves fiú (volt) amúgy, sose csalna meg ez egész biztos, és boldog voltam vele mint még soha..

szakítsak vele? vagy szünetet kérjek?


2009. okt. 27. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg szerelmesek vagytok és komolyan gondolod szerintem adhatsz magatoknak egy esélyt.
2009. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj te szegeny csaj....Nem vagy konnyu helyzetben!

Mindenesetre ne ess panikba!Mindent rendbe lehet hozni!:)

En azt mondom hagyd egy kicsit beken, mondd meg neki hogy ugy erzed kicsit hanyagol, annak ellenere hogy te ot nagyon szereted. Viszont lehet lenne mas ferfi aki sokkal tobb torodest nyujtana neked. Ijessz ra picit, de tedd hozza hogy egyelore nem mas ferfiakra avgysz de talan jobb lenne ha kicsit beken hagynad. Nincs az a ferfi aki ha igazan szeret par nap mulva ne keresne fel nagy bocsanatkeresek kozepette.

Mond azt hogy igenis legyen szunet, mert hatha nem is szeret teged igazan csak megszoksabol van veled, es ragaszkodj hozza h tudnod kell az igazat.

Ne vedd fel a telefont ha hiv, ne keresd, de tuti par nap utan fel fog keresni mert hianyozni fogsz neki!

Sok szerencset 21L

2009. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:):(:):(:(
2009. okt. 27. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a probléma, én 3szor adtam neki esélyt, mindig visszakönyörögte magát...Még együtt vagyunk de már semmi sem a régi...:(

1 esélyt megér, de többet nem érdemes adni neki.Én is gyenge vagyok szakítani.

2009. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!