Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom vagy akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom vagy akarhat tőlem valamit a barátom testvére?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatom van ( 23L 25F) 2 hete vagyunk együtt. De amikor náluk vagyunk és nincs a közelembe a barátom, a testvére ( 21 F ) mindig furcsán, olykor már - már startolósan viselkedik velem szemben. Fogdossa a kezem, folyamatosan keresi a szemkontaktust velem, megsimogat stb.

A pénteki nap után kezdtem el komolyabban foglalkozni a gondolattal, hogy ez nem egy szimpla kedvesség, ugyanis a másik testvére barátnőjével egyenesen undok.

Este kimentem inni ő pedig egy boxerben feküdt a nappaliban és szószerint magára rántott és elkezdett harapdálni . Barátom a végére ért ki Ő pedig egy szót sem szólt, tök természetesnek vette ezt.

Régen tetszettem neki ezt tudom, de nem tudom mire fel csinál ilyeneket.Szét akar szedni minket vagy ennyire nem bír magával? Pedig nem egy csajozós tipus, nem is jár el sehova igazán.

A gond, hogy nagyon tetszik a testvére de párként nem tudnám elképzelni.Nem csalnám meg senkivel a barátomat , főleg nem a testvérével.Nagyon szeretek vele lenni, náluk is imádok lenni , de ha ez megy tovább nem tudom mi lesz vége, de nem fogok ide járni inkább, ez pedig félek hogy a kapcsolatunk rovására menne.

Nem akarom még megszólni ezt a viselkedést, lehet bem is akar semmit tőlem , csak hülyülni akar, addig pedig nem akarok bombát robbantani.

Valaki szolgálna tanáccsal ?


2013. aug. 13. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát komolyan már!!! Szólj már rá az isten szerelméért!!! Nem is értem miért hagyod, hogy ilyeneket csináljon! -.- Attól még szólhatsz neki, hogy szerinted lehet nem akar semmit tőled. És akkor mi van? Ne csináljon ilyeneket!


Na de ez csak az én véleményem.... Szerintem teljesen egyértelmű, hogy ilyet nem csinálunk csak úgy a tesónk barátnőjével....

2013. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is szolj rá, h tul messzire ment.
2013. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy: Héé!
2013. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha nem megy el sehová akkor mondjuk kicsit érthető a reakciója. Mert végül is ha ott egy lány aki kéznél van miért ne próbálkozna be nála?

Szerintem amúgy meg csak "lukra játszik". Velem is volt már ilyen hogy pont kapcsolatban voltam amikor a tesóm haverja állandóan küldte az ehhez hasonló jeleket miközben neki is volt barátnője. A vége az lett hogy letámadott egyszer mikor kettesben voltunk (akkor már egy hete szakítottam a barátommal) és mikor kijelentettem hogy én nem leszek egy éjszakás kaland ő közölte hogy nem is lennék az ha többször eljárnék hozzájuk. Ezek után leráztam és azóta tudomást sem veszek azokról a jelekről amiket még most is küldözget. Szerintem neked is ezt kellene tenned, ne is vegyél róla tudomást. Viszont szerintem az lenne a legjobb ha inkább kifognál egy olyan pillanatot amikor kettesben tudtok beszélni és megkérdeznéd tőle hogy mit is akar tőled. Ha hasonló lesz a válsz mint amit én kaptam nyugodtan küld el a francba (persze ha csak nem akarod hogy kihasználjon és tönkre tegye a kapcsolatod). Szerintem az a legjobb ha tisztázod vele a dolgokat. Legalább is szerintem az lenne a legjobb.

2013. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi a túl sok szerintem ért de siettem :D
2013. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!