Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! Okom van a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Okom van a féltékenységre vagy csak én reagálom túl? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátommal nemsokára két hónapja vagyunk együtt. Mielőtt összejöttünk volna,volt egy barátnője,akit nagyon szeretett,de a lány szakított vele. Mély sebeket hagyott ez benne és másfél évig próbálta elfelejti,de akarata ellenére eszébe jutott a lány és még az idők teltével is ugyanazt érezte iránta. A télen megismert egy lány,vele is összejött. Állítása szerint a tapintása,simogatása is olyan volt,mint egykori barátnőjének és talán azért volt még nehezebb elfelejteni. Egy kis idő után,a barátom szakítani akart vele,mert egyfolytában felkavarták ezek a hasonlóságok a két lányban és a kapcsolat sem működött olyan kifogástalanul,hogy megérje az együtt maradást.

Tavasszal megismert engem,nagyon sokat beszélgettünk,megszerettük egymást. Szóba jöttek a volt kapcsolataink,ekkor mesélt a régi barátnőiről. Nem terveztük,de mégis úgy alakult,hogy összejövünk. Kis idő múlva bevallotta,hogy még soha senki mellett nem érezte ilyen bíztonságban magát és nem volt ennyire boldog. Sikerült elfelejtetnem vele legelső barátnőjét és elmúlasztani az egyoldalú érzéseket. A szűk két hónap alatt,előttem levő barátnője egyfolytában kereste és buta ürügyeket kitalálva hívogatta. (pld. felhívta a barátom édesanyját,hogy győzze meg fiát arról,hogy visszamenjen hozzá) Többször is közölte vele,hogy még mindig szereti,és milyen rossz neki,hogy azt látja,mi együtt vagyunk,boldogak vagyunk és azt is elmondta,hogy mennyire irigy rám. A barátom nem akart beszélni vele,éppen ezért szép szóval próbálkozva akarta közölni vele,hogy ne keresse többé,felejtse el és találjon valaki mást magának! Volt barátnőjével sokat veszekedett,de a lány még a veszekedések után is hívogatta,így ismét beszélő viszonyban lettek és még olyasmit is mondott a barátomnak,hogy vigyázzon rám. (gondolom,hogy ez célzás volt,arra,hogy rá nem vigyázott eléggé)


1.nap: Beszélgettem a barátommal interneten,mondta,hogy lefekszik és felhív. (mindig lefekvés után szokott felhívni) Telt az idő,ő nem hívott,így írtam neki egy üzenetet,hogy bíztos elaludt már és pihenje ki magát,másnap beszélünk. Éjszaka 01.30-kor elkezdett szólni a telefonom. A barátom volt az és elmondta,hogy azért nem hívott,mert volt barátnőjével beszélt és elaludt,aztán most ébredt meg és gondolta felhív engem is... A lányról nem rég kiderült,hogy betegsége van. A barátomat ez annyira rosszul éríntette,hogy elkezdett sírni volt barátnőjének a telefonban. Mit jelenthez ez? Még mindig szereti?

2.nap: Vártam,hogy hívjon ismét lefekvés után. Gondoltam,hogy megint 01:30 körül hívhat. Így is történt. S elmondta azt is,hogy volt barátnőjével másfél órát beszélt... Annyira kimerült,hogy velem kb. 10 percet beszélt,mert elaludt.

3.nap: Ez a mai. Épp fél kettő van és várom,hogy hívjon... Amikor beszéltem vele azt mondta,hogy felhívja egy kicsit a volt barátnőjét,aztán engem is,de nem fognak sokat beszélni...

Rosszul esik az,hogy a volt barátnőjével többet beszél,mint velem és,hogy nem tartja be a szavát.. még hogy nem beszélnek olyan sokat,most is fél kettő van...

A barátom áldott jó lélek,nem akarja megbántani azzal,hogy ne beszéljenek többet. Csak szerintem sok ez a másfél óra? Zavar engem az,hogy a volt barátnőjét többet dédelgeti és többet foglalkozik vele,mint velem. Megértem,hogy a lány beteg és szüksége van valakire,(főleg a barátomra,mert olyankor érzi jól magát,amikor vele beszél) csak ne vigyék túlzásba... Beszéljek vele erről? Fogalmam sincs milyen viszonyban vannak és egy kicsit féltékeny is vagyok,ami a barátaim szerint jogos és még egészséges is. Ti mit tennétek a helyemben,mi a véleményetek a velem történtekről? (Válaszokat privátban is várok!) Köszönöm a segítséget!



2013. júl. 10. 00:31
1 2
 1/11 birnir ***** válasza:
16%
Olvassa el az akinek 6 annya van ,ehhez már késő van ! NEm gondolod ? :D
2013. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Úgy nézek ki mint aki végigolvasná? xD
2013. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mint ahogy te is írtad, a lánynak szüksége van rá

de ha zavar, szólhatsz a barátodnak, hogy veled is többet beszéljen

2013. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"A" lehetoseg: Meg szerelmes bele.

"B" lehetoseg: Olyan mely kapcsolat alakult ki kozottuk, mintha testverek lennenek es ugy erzi muszaj most mellette lennie.

En az "A"-t tartom valoszinubbnek.

2013. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán kicsit túlzásba esik...de mi lenne, ha neki mondanád, hogy zavar? Mert ezen ő fog tudni változtatni (ha akar), nem mi.
2013. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
milyen betegsége van?
2013. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek,kicsit hosszúra sikeredett. De próbáltam minél részletesebben leírni a történteket.
2013. júl. 10. 01:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a lany meg szereti, most a betegseget felhasznalva igyekszik visszahoditani a baratod! Ez undorito dolog!


Szegeny te :(

2013. júl. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mo99 válasza:
Mond meg neki, hogy persze te is sajnálod, de már nem az ő barátja, hanem a tied. A kislány oldja meg a problémáit magának. Ő meg veled foglalkozzon, ha téged akar, ne a múltjával. Vmi kezd köztük kialakulni újra, lépj közbe és beszéld meg vele, mielőtt nem késő.
2013. júl. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem téged szeret a barátod. Nem kötődik hozzád. Ami érthető is, hisz 2 hónapja vagytok együtt. Vele meg tovább volt, jobban megismerte, nem volt zavaró tényező. Ilyen tempóval (mert most van zavaró tényező, a volt barátnő) téged kb 10 év múlva fog megismerni és ragaszkodni.

Gondold át.

2013. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!