Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi együtt lét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi együtt lét után normális a szex?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 21:21
 1/10 vexygordon ***** válasza:
37%
Egy tíz évessel még legalább 6 év..:(
2013. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Részemről 2-3 hónap.
2013. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ha elötte van?
2013. aug. 13. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyenként és kapcsolaton ként változó! Van aki annak híve, h varni kell van aki előbb ágyba bújik! Te illetve Ti érzitek, h milyen erős érzelmi háttérel rendelkeztek! Illetve mennyi a bizalom! Szemely szerint volt már mindkét esetben részem! :-) 27/N
2013. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy hónap.
2013. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. aug. 13. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
az együtt lét alatt én szexet értek
2013. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egész életemben a férjemmel együtt 5 párkapcsolatom volt.

Az első komolynál 2 hónap után feküdtem le a párommal (4 évig voltunk együtt), a férjemmel is 2 hónap után feküdtem le.

A kettő között volt 5 hónap alatt 3 pasi, ebből ki lehet számolni hogy milyen hamar történt a dolog és h kb milyen sokáig tartottak a kapcsolatok.

Azok csak szórakozások voltak, nem is igazán érdekelt.Élni akartam egy hosszú párkapcsolat után.Valószínűleg elítélendő, én sem vagyok rá büszke.De a pasikhoz én is úgy álltam, és miután nem kellet küzdeni értem, ők is hozzám.

Az igazi ex-nél és a férjemnél szerelemről volt szó mind két részről és valahogy automatikusan az volt bennem hogy ha szeret tud várni, és ha várni kell, küzdeni kell jobban megbecsül.

valahogy úgy mint a pénz, ha gürizel érte egy hónapot nem szórd, ha találod a földön azonnal elköltöd. :)

2013. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ha odadobod magad mint egy földön talált pénzt, mégis hogyan tudna várni? Ellentmondás.
2013. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kár ezen totózni. Sokan gondolom azért akarnak várni, hátha akkor a pasi nem hagyja el miután megdöntötte. Nos nálam a következőképpen zajlott:


19 évesen szüzesség elvesztése : 4 hónap után.= a pasi lelépett utána. Megmondta, hogy csak meg akart dönteni, teljesen mindegy meddig várattam volna.

majd még 19 évesen új kapcsolat: 10 hónapos, 1 hét után volt szex.

Aztán 2 év szünet.

Majd volt 1 1 éjszakás kaland.

Aztán 1 hónapos kapcsiban 3. randin szex. Ő is elhagyott utána.

Aztán újabb 1 éjszakás kaland.

Majd másfél hónapos kapcsolat: 1 hónap után szex.

Aztán 3 hetes kapcsolat= itt a szexig el sem jutottunk, hamarabb szakítottunk.


Ez után ismertem meg a férjemet 24 évesen= 5 hete ismertük egymást, és 2 hét után, a 3. randin szeretkeztünk először.


Tehát teljesen mindegy mennyit vár az ember, ha csak azért teszi, hogy ne hagyják el, nem érdemes agyalni ezen, mert nem tudni előre!!!!!


Egyébként meg, amikor úgy érzed, akkor tedd meg. Hogy utána még együtt maradtok e, az már a pasin múlik....illetve azon, egyáltalán te vele akarsz e maradni.


27/N

2013. aug. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!