Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, csak szerintem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marko polo kérdése:

Srácok, csak szerintem nem normális az hogyha egy 12 éves lány egy 21 éves pasira hajt? :D

Figyelt kérdés

Még a táborban mondta nekem hogy egy ilyenre hajt ,,, gondolom olyan mint az összes többi reménytelen 21 éves, kopasz, ostoba, rusnya, és úgy megy mint egy gorilla...

Csak szerintem nem normális ez?! És mielőtt kérdezné valaki , Nem nem én vagyok a lány.... se az említett fiú...



2013. aug. 13. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, kb. minden 12 éves hajt ilyenekre. A baj ott kezdődik, ha a 21 éves srác is hajt a 12 éves lányra. :D
2013. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sir Sarcasm ***** válasza:
Amíg a srácnak van esze addig nem baj, múgy természetes dolog, a legtöbb kislány ilyesmiről álmodozik.
2013. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De minek kell nekik a vénebb k*ki ? xD osztály társamék is 16 évesen 1x megbukott és 18 éves pasija volt és meglepődött hogy meg akarta keféllni ,, hát akkor egy bögyös kis 12 évestől vajon mit akarhat egy 21 éves?!
2013. aug. 13. 23:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezeknél a kis hülyéknél a serdülőknél elfogadható ilyenek :)

De fordítva már gáz lenne.

2013. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nem normális, de te se vagy túlzottan az. "olyan mint az összes többi reménytelen 21 éves, kopasz, ostoba, rusnya, és úgy megy mint egy gorilla... " mit képzelsz te magadról hogy így általánosítod a férfiakat?!
2013. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

én nem általánosítom őket mivel énis férfi vagyok , mellesleg a kopaszságot nem kell úgy venni mint egymagában lévő elkeseredettség jelképét, hanem ezek együtt alkotják ennek a jelképét, de ha már 21 éves akkor miért Chattel egy 12 éves lánnyal ???? Meg írja hogy pizzát küld neki ???!

ha én lennék a srác helyébe már megmondtam volna a dolgot és kész,,,,

Basszus minnnél jobban húzza az időt annál jobban szivatja a lányt,,, de engem nem érdekel csak siralmas hogy vannak még ilyen emberek akiknek ez a hobbijuk,,,,

2013. aug. 13. 23:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik haverom mesélte, hogy amikor 22 éves volt egy 12 éves lány mindenáron gyereket akart tőle és folyton cseszegetett a srácot, hogy szexeljen már vele. a csaj egy dagadt, testileg koránál fejlettebb csaj volt. Nem vonzó és hát sík hülye is, persze, hog ynem kellett haveromnak meg ne hülye, hogy egy ilyen miatt megszívja. :D
2013. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy ilyen lányt. :O

Bp mellett lakik?:D

2013. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a siralmas ebben az csak az hogy a csaj egyáltalán nem dagadt se, hanem tök jól nézett ki ,,, (azóta már lehet hogy 1 gyerekes családanya xD)
2013. aug. 13. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!