Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti barátotok is ugyanannyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti barátotok is ugyanannyit van a barátaival, mint veletek?

Figyelt kérdés
Mi fél órára lakunk egymástól.A barátom délelőtt körülbelül 3 órát van a barátaival,mert ők 1-2 percre laknak tőle.Velem délután van 3 órát(minden nap)és még este,amikor megy haza,akkor is marad még kint ott a lépcsőház előtt 30-40 percet.Tegnap mondtam neki,hogy maradjon velem legalább egyszer addig,ameddig tud,de veszekedés lett belőle.Meg volt sértődve,hogy hogy lehetek ilyen,mert minden nap találkozunk és mondjak még egy olyan párt,akik minden nap találkoznak.De én nem is várom el,hogy mindig maradjon velem teljesen végig,csak például egy héten,vagy két hétben egyszer.Nem is tudom,hogy ilyenkor mit gondoljak,mert én annyi időt töltenék el vele,amennyit csak lehet és legszívesebben mindig csak vele lennék.Ti mit gondoltok erről? Lassan 2 éve vagyunk együtt.
2013. aug. 14. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha minden nap találkoztok,akkor mi a baj?A pasiknak kell szabadság,nem lehet őket korlátozni.
2013. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából én sem tudom,hogy mi a baj.Lehet,hogy nincs igazam.Csak azért jól esne,hogyha néha azt mondaná,hogy : ma maradok veled addig,amíg lehet.De mindig megy el fél órával vagy egy órával hamarabb,hogy tudjon még maradni kint.
2013. aug. 14. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha egymással beszélnétek meg?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek, és veled értek egyet. Való igaz, hogy a férfiaknak kell a szabadság, de a nőknek is. Mindezek ellenére nekem az a véleményem, hogy napi 3órát együtt tölteni az még teljesen rendben van, sőt, ha néha (vagy akár többször is) előfordul, hogy kicsit tovább marad, azzal még nem vered láncra, hagysz neki elég szabadságot. Én ezt gondolom, aztán lehet én vagyok a régimódi.

Egyébként hány évesek vagytok?


3as válaszoló, ebbe jól beletaláltál. :D

2013. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most kiírtad a másik szemszögből is a kérdést?

Bárhogy is próbálkozol, a barátnőd boldogtalan emiatt, miért nem vagy képes néha tovább vele maradni? Inkább ez itt az igazi kérdés... ha még kéri is...

(Gondolom megint a srác vagy, csak a másik szempontjából írtad le újra...)

2013. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!