Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már szeretö? Ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szeretö? Ha igen mi lett a vége a kapcsolatnak? Meddig voltatok együtt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
volt.. nem szerettem a barátomat és összejöttem egy másik sráccal(őt se szerettem) és meg is csaltam a barátomat..(iszonyatos hülyeség volt) a barátommal a "megcsalás" után ( mivel csak 1x történt meg ) 2 nappal szakítottam, a sráccal akivel megcsaltam azzal meg 1 hét után... nagy hülyeség volt...
2009. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
jah bocsi mm nekem volt szeretőm...
2009. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

én voltam :D (19/f)


internet, játék, ott ismertem meg a csajt. szal msn sex, vad chatelés ment. tudtam hogy van barátja. ő is tudta hogy van neki barátja:D. taliztunk először, beszélgetés, stb, csók. 2. tali megmutattam neki az albérletem, (18+ os bejegyzés helye). utána msn ezés, megbeszéltük hogy meg lehetne ismételni. aztán rá 3 nappal írja, hogy a barátja nála volt, és visszaolvasta az msn beszélgetést. csajjal nem akartam kicseszni semmi érzelem nem fűzött hozzá, így inkább elvittem a balhét. írta hogy 1 hónap múlva újra felvesz msn re, azóta is telik az a hosszú hónap :D


barátjával 2-3 hónap után szakítottak. most egyik jó haverommal jött össze. írtam a havernak ne várjon sokat a csajtól, ha én 2 nap után megdfektettem.

2009. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én voltam két évig. Addig vacilált, hogy mi legyen a családjával, mert volt egy gyerek. Ennek öt éve, azóta a felesége vagyok
2009. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Én voltam... Én nyertem! :)
2010. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Te nyertél?Mit?Egy olyan férfit aki simán félre lépett az ex mellett?Vajon ha melletted is félre fog lépni akkor is igy fogsz gondolkodni?
2010. febr. 28. 14:22
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam már, de csak úgy, h egyikünknek sem volt senkije. mégis azt mondom, kár volt belemenni, hiába volt fergeteges a szex, egy idő után belezúgtam, ezt egyre jobban kihasználta, nagyon megalázó volt :(
2010. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Kedves Kérdező,az utolsó kommentedre válaszolva (mint most érkezett vélaszoló) nem biztos h az új nőjét megfogja csalni a pasija azért mert korábban vele csalta a feleségét.Ennyi az egésznek a lényege,hogyha alapjáraton minden rendben van a kapcsolatban akkor nem csal egyik fél sem,ha meg nem (igaz akkor egyenesebb lenne befejezni mint csalni) de akkor jön a megcsalás. Lehet h az új kedvesével már boldoabb lesz a férfi mint az exxel.


Am énis voltam szerető,olyat adtam a fiúnak testileg lelkileg,amit a barátnője nem.

2010. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14:19-es vagyok. Ezt a párom is elmondhatta volna rólam, mert én is megcsaltam vele az akkori páromat. De ez nem a hobbynk! Egyszer történt meg, és ennyi. 6 éve vagyunk együtt, van egy 3 hónapos kisfiunk és eszünk ágában sincs már mást választani...
2010. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, és lelkileg összetört teljesne.
2010. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!