Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem választ engem? 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem választ engem? 23 éves lány vagyok,2 éve "együtt vagyok" a volt munkatársammal (38), akinek felesége van és két gyereke. Magyarul, én vagyok a szerető.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy önzés, amit művelünk (ezzel kapcsolatban, ha lehet kíméljetek meg a megjegyzésektől és erkölcsi tanácsoktól), de rettentő szerelmes vagyok, és tudom, érzem, hogy ő is belém.

Mikor összejöttünk, én már régóta szerettem, szűz voltam még, és ő 1,5 évet várt rám,mert szeretett. Tehát közel sem csak testi kapcsolat van köztünk. A feleségét is szereti,de már nem úgy, mint az elején, teljesen kihűlt a kapcsolatuk.(a gyerekeket imádja) Velem viszont boldog és szerelmes, mégsem hagyja el értem a családját.Szerintem fiatal még ahhoz,hogy egy olyan kapcsoaltban éljen,amiben sem érzelmileg,sem szexuálisan nem kapja meg,azt amire vágyik. Boldogok lehetnénk együtt,bár tudom,hogy a kezdet nagyon nehéz lenne. De mégis,szerintem még csak meg sem fordul a fejében,hogy engem válasszon. Miért?

A kapcsolatunk egyébként teljesen titkos,csak a legközelebbi barátok tudnak róla (hárman).

Kérem,csak azok válaszoljanak,akik nem csak "ribanc és a szemét férj" szintű vélennyel vannak a helyzetről.


2008. okt. 8. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a szerelemtől nem látod reálisan a kapcsolatotokat, lehet neki kényelemesebb hogy van egy biztonságos családja és mellette tőled megkapja a szerelmet is.


Ha komoly terveid vannak vele, mindenképpen le kéne ülnetek beszélgetni a kapcsolatotok jövőjéről, hogy Ő is ugyanúgy gondolja e mint te... vagy csak te álmodozol. Mindamellett annyi facér férfi van, annyi lehetőség!

2008. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amellett, hogy egyetértek az előttem szólóval azt gondolom, hogy a "harmadikból" (aki jelen esetben te vagy), nagyon ritkán lesz első... 2 éve tart ez a románc, nem valószínű, hogy majd ezután fogja elhagyni a családját, ha eddig nem tette...


Tényleg nagyon sok helyes férfi van, akikkel te is "teljes" kapcsolatban élhetnél!!

2008. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélkezem, mindenkinek magának kell tudnia, hogy mit miért tesz. Viszont van egy olyan érzésem, hogy nem őszinte hozzád. Ha tényleg veled lenne boldog, beléd szerelmes stb, és ha tényleg kihűlt volna a kapcsolatuk, akkor már rég csakis veled lenne!!!Biztosan szeret, de a családját (amibe a gyerekeken kívül a feleség is beletartozik) nálad is jobban. Sajnos tudom, mit beszélek:((Mielőbb lépj, és keress magadnak olyat, aki teljes mértékben vállal téged, a kapcsolatot és egy közös életet!!!
2008. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy megkértél hogy kíméljünk meg, de elmondom neked, hogy én egy ilyen apa gyereke vagyok és el nem tudod képzelni hogy ez mennyire megviseli a gyereket, lényegtelen hogy hány éves, nem tudod elképzelni hogy mennyire összetörik benne az apakép, ami kihat az egész életére, nem fog egy emberben sem megbízni és ez mind miattad, persze megértem hogy az ember megcsalja apárját hosszú időm belül hisz ösztön, de csak ha ürítenek, a kapcsolat komoly dolog, igaz hogy a szüleim kibékültek és minden szép, de akkor sem tudok úgy nézni apámra mint azelött.Gondolj másra is ne csak magadra
2008. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én ilyenkor csak azt tudom mondani amit az előbbi válaszoló, vagyis valami hasolnót. Nem akarok itélkezni, hisz miért is tenném? csupán egy vélemény amit leirok.

Csak egy fél percre tégy félre mindent...de tényleg mindent. És képzeld azt hogy Neked van egy családod, gyönyörű gyerekekkel, férjjel...és akkor megjelenik egy haramdik, aki miatt (esetleg) felborul ez a szép idill és lesz helyette egy boldogtalan családanya X boldogtalan gyerek, akiknek az apjuk csak egy férfi lesz ezután aki "egy idegen csjjal" lelépett. Én sem bocsájtanám meg apámnak...

És TI boldogok lesztek, HA igen...HA összejön, s HA nem akkor úgy jársz mint az akit most megcsaltak....

azzal is egyetértek, hogy ha eddig nem akarja, ezután sem hagyja el a családját....ha csak rá nem jönnek maguktól...s ki em teszik önként...különben nem is sejtem milyen lehet a férfinek hazugságban elni, szemébe mosolyogni a gyarekeknek, a feleségének miközben hazudik és folyton becsapja...

Annyi fiatal jóképű aranyos pasi van, miért ennek kell elrontani a családját?

Persze ellehet mondanio ennek az ellenkezőét is, hogy ami tönkre kell menjen tönkre megy...és hogy kettőn áll a vásár.

tény az, igy élni nem lehet...

ÜDV és jó döntéshozatalt Mindkettőtöknek

2008. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Én is ebben a helyzetben voltam. Mki azt mondta, hogy csak kihasznál és sosem fogja elhagyni a családját, de 2év után lépett. Nagyon nehéz volt addig másodiknak lenni, de végre belátta, hogy egy gyerek miatt nem maradhat egy amúgy rossz kapcsolatba. Úgyhogy hozzám költözött, másfél hónapja meg a felesége vagyok:-) Fel a fejjel:-) ha bármiben tanácsot tudok adni és gondolod írj privit!
2008. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Előző vagyok. Én azt gondolom, ha egy férfi eljut odáig, hogy már 2éve van vkije, akkor a feleségével való kapcsolatban nem lehet minden rendben. ha magatokból indultok ki és minden tök jó otthon, akkor nektek sem kell más. És lehet, hogy minket is el fognak hagyni, ha magamról beszélek, akkor engem, de én úgy gondolom, hogy egy férfi ne a közös gyerekünk miatt legyen velem, hanem mert szeret. Azért mert ha elhagy pár év múlva (remélem nem így lesz), attól még tud nagyon jó apukája lenni a gyerekünknek, de én nem tudnák úgy mellé feküdni éjszakánként, hogy tudom mást szeret már és nem engem. Akkor inkább menjen, de ne játszuk meg magunkat egymás előtt. Ettől függetlenül még törődhet a gyerekével, csak ilyenkor az elhagyott félnek túl kell lépnie a sértettségén és békében elválni (ami tudom nehéz, de intelligens embereknek megy). És most lehet lepontozni.
2008. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged zavar ez a helyzet (ami természetes, hogy zavar!), akkor döntés elé kell állítanod. Vagy te vagy a család. Ha annyira szeret, úgyis melletted fog dönteni, ha a családját választja, nem szeretett igazán, tehát nem kár érte. Én ezt tenném.

Ha már megunták egymást a feleségével, jobb lenne nekik is ha elválnának, mint hogy a pasi állandó szeretőt tartson.. Akkor a nő is tudna magának társat keresni, és nem lenne azzal áltatva, h minden "rendben" van otthon.

2008. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még mindig én: nekem is volt hasonló helyzetem, az életkorok is kb ugyanezek voltak. Nem volt szex, de a pasi váltig állította, h halálosan szerelmes belém, stb., de a családját nem hagyta volna el. Mondtam neki, h én márpedig nem leszek a szeretője. Utána még évekig keresett, dumáltunk, elég jól elvoltunk, de még csók sem volt, szex meg pláne nem, végig tartottam magam az ígéretemhez.
2008. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat! Meg hogy nem ítélkeztetek, sőt esetleg még meg is értettetek valamilyen szinten.

A 6. válaszolónak próbáltam e-mailt küldeni,de nem sikerült,nem létezik az e-mail címe a mailer daemon szerint.:(

2008. okt. 11. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!