Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is érthetetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is érthetetlen, hogy ez miért volt nálam szakítóok?

Figyelt kérdés

Szerettük egymást és nagyon jól éreztük magunkat együtt, de csak pár hónapig tartott a kapcsolatunk.

Szakítottam, mert a barátom túl sokat ivott, hetente többször is volt olyan, hogy csak úgy találkozott a haverjaival, és kegyetlenül lerészegedtek. És ebből állt a program, ilyen szimpla ivás (és ezen ne laza sörözgetést értsetek, több üveg tömény, ilyenek... ), néha még füvezés is.

Ő még mindig nem érti, hogy ezért miért szakítottam, mert csak akkor csinálta ezt, ha én nem értem rá találkozni, meg előttem sose ilyen... de én meg ezt nem értem, hogy mégis mi nem érthető az én álláspontomban.


2013. aug. 14. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem,teljesen érthető.
2013. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen érthető - számomra legalábbis.
2013. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érthető... Nekem sem kéne ilyen pasi.


Amúgy szerintem ő csak nem akarja megérteni. A kettő nem ugyanaz.


29/n

2013. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, én látom rajta, hogy őszintén nem érti miért baj ez (mondjuk ez csak még inkább megerősített abban, hogy kár vele kezdenem :) ).
2013. aug. 14. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!