Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálhatja ezt? Nem értem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt? Nem értem.

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akivel nagyon sok ideig jártunk. Szakítottunk párszor, aztán a végén úgy döntöttünk, hogy most végleg szakítsunk. A szakítás után ő vissza akart jönni, de összevesztünk valamin, így kijelentette, hogy ő soha többet beszélni sem akar velem, el akar felejteni, mert tudja, hogyha beszélnénk vissza akarna hozzám jönni. Úgy voltam vele, hogy rendben, ne beszéljünk, nekem ez csak fáj, hogy it van a közelemben.

Eltelt 2 hónap azóta és nem nagyon beszéltünk. Az utóbbi időben viszont hetente ír rám valamivel, hogy látott egy képet amiről eszébe jutottam, vagy csak rámír valami kamu indokkal aztán órkáig meséli az életét és rólam is kérdezget. Ezt miért csinálja ha annyira ki akar zárni az életéből és olyan elutasító volt velem??



2013. jún. 10. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolta magát. Lenyugodott és máshogy látja a helyzetet.
2013. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem őszintén mondta,csak dühből valószínűleg.Most pedig abban reménykedik,hogy lehet folytatás.
2013. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De közben meg minden haverjától azt hallom, hogy orrba-szájba csajozik és, húú de élvezi, hogy egy ilyen hosszú kapcsolat után végre szabad.. :/
2013. jún. 10. 10:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet ha épp nem jött össze neki valaki, gondolja úgyis ott vagy neki Te, akit azért már eléggé ismer. Ne hagyd csak a második terv legyél, ha ő tényleg túl lépett elvileg és csajozik meg stb, nemhiszem, hogy ezen kéne gondolkoznod h miért csinálja. Talán megérti a nem-et, különben is ő mondta azt,hogy ne beszéljetek. Ha annyira megbánta volna, akkor elnézést kér nem ?
2013. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha közben nőzik, akkor szerintem hagyjad. lépjél te is túl rajta.
2013. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az enyém is csajozott attól remélik a megoldást, felejtést a csalódásra. Néha iszonyú belső harc dúl bennük de csakazértis mennek és ismerkednek.

Ha meg őszinte akkor valószinü tényleg nem érez semmit csak "ló helyett" kellesz.

2013. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

az utolsó válaszoló egy naiv nő. (bocsánat).

ha egy férfi tényleg, IGAZÁN szeret valakit, akkor nem fekszik le rögtön a szakítás után még 10-15 vagy mit tudom én hány nővel, hanem megpróbálja visszaszerezni azt, akit elvesztett.

legfeljebb azt mondja a volt barátnőjének kíméletből, hogy csak azért feküdt le mindenkivel, mert nagyon elkeseredett.

ki veszi ezt be???

nők, legyen bennetek tartás, lépjetek tovább!

2013. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát ez a szeretet dolog igaz, de néha nem elég ha szeretsz valakit.. Annyit veszekedtünk, hogy már nem ment továb.. Amikor szakítottunk akkor is beszéltük, hogy szeretjük egymást, amiután szakítottunk rá 2 hónappal vissza akart jönni, hogy ő szerelmes belém és nagyon sajnálja, de akkor összevesztünk megint, nekem nem ment az, hogy megpróbáljuk és aztán megint szakítsunk, ígyis elég rossz volt.. És most megint ő keres.. És már épp elkezdtem volna túllépni, de mintha érezné és akkor robban be az életembe mindig és mindig
2013. jún. 10. 12:02
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen egyetértek az utolsóval. Mintha kiveszett volna a tartás a nőkből, és sajnos ezekszerint nem értékelik magukat annyira,hogy ők megérdemelhetnének egy normális pasit, csak egy ilyet akinek minden hazugságát beveszik. :/ Annyi ilyen kapcsolatot látok én is magam körül, és egyszerűen felháborító amennyire itt megy a hülyének nézés és kihasználás.
2013. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szóval akkor szerintetek csak azért kacsintgat visszafelé, mert szerintem ezt teszi, mert épp nincs más?
2013. jún. 10. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!