Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Kedvesem állandóan attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kedvesem állandóan attól retteg, hogy teherbe esek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szedek fogamzásgátlót is és használunk mellé gumit is (pedig gyűlölöm a kotont) de még így is mindig fél attól hogy terhes leszek.

Mit csináljak?


2013. aug. 14. 12:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És egy ilyen marhának is van nője...
2013. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

óó az én kedvesem, egy olyan srác aki,

állandóan retteg ha nincs menzeszem,

ha nincs nekem menzeszem..

...nincs most más, csak az én kedvesem...

2013. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha már egy összeszokott párról beszélünk, mint például én és a barátom, lassan öt éve vagyunk együtt és elsők voltunk egymásnak, és max egy fél évig ha védekeztunk, mert rájöttünk hogyan lehet másképp.

Ez nem hülyeség. Termékenység szempontjából mindkettönknél minden oké, sőt mindketten egészségesek vagyunk, és szinte minden nap szeretkezünk, egyszerüen csak megtanultunk egy két trükköt.

Először is utánna olvasgattunk, hogy mi is az a terhesség. Néztünk filmeket, és például, a termékenység mutatója lehet a hőmérséklet is.

Ezt meg lehet állapitani a hőmérővel. Beszélek én itt a vaginán belüli hőről. Ha magasabb akkor termékeny vagy ha alacsonyabb nem, plusz létezik orális, és úgy is be lehet fejezni egy menetet, vagy anális, vagy egyszerűen a végén kielágítem én meg stb. ... #8-as voltam.:)

2013. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*kielégítem
2013. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!