Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmenjek? (sűrgős)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek? (sűrgős)

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy házibuli és megebszéltük a barátommal még tegnap hogy elmegyünk de neki közbejött valami pesten de engem még hivnak a közös ismerőseink(de a barátom nagyon féltékeny rájuk pedig a legjobb barátai)és nem tudom ha én elemnék nagyon megbántanám?Vagy egyáltalán menjek el?Végülis nem én tehetek róla hpgy neki közbejött valami!Segítsetek kérlek!
2009. okt. 27. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hát... attól félsz hogyha elmész azt fogja hinni hogy megcsalod? mert akkor ne menj el... bár nem tudom milyen a kapcsolatotok.
2009. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én eleve nem élnék egy olyan kapcsolatban ahol a párom megmondja, hogy hova menjek és hova ne...menj el, szabad akaratod van, az, hogy elmész, még nem azt jelenti, hogy megcsalod. Bízzatok már egymásban ennyire...
2009. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ha nem mész el, akkor mostantól mindig ez lesz, hogy csak együtt mehettek mindenhova? pár év múlva az agyadra fog menni:S semmi szabadság érzeted nem lesz.... szerintem menj el, hátha ő is észreveszi, hogy megbízható vagy, és nem csinálsz semmi olyat, ami miatt féltékenynek kéne lennie:)
2009. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Szerintem is menj csak el. És ha ezen megsértődik akkor akkor benne van a baj!
2009. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

El is megyek!:)

2009. okt. 27. 22:21
 6/18 anonim ***** válasza:
egy kapcsolat nemegészen abból áll h mindenki azt teszi amit akar és amikor akar, ésha ezt a másik nemfogadja el, akkor levan szarva. egy normális kapcsolatban az emberek tekintettel vannak egymásra. ésha az egyik úygérzi h a másiknak rosszul esne ha nélküle menne el vhova, akkor elkéne h gondolkozzunk azon h ér e annyit az a buli h a párunknak szarul essen. itt nemarról van szó h a barája megtiltotta h elmenjen, egyáltalán nem. mert gondolom simán elengedné, nem tiltaná megy. eccerűen csak annyi, ahol az emberek tekintettel vannak egymásra, ott foglalkoznak a másik érzéseivel is.
2009. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

csatlakozom az elöttem szólóhoz.


ha a buli házibuli, izom berugással, és te szarsz a barátodra, ne csodálkozz ha bizalomhiány miatt végetek lesz.

ha a buli szimpla iszogatás vmeik krimóban akkor menj el simán, de lényeg, hívd fel a barátodat legalább tudja mit mér hogy merre meddíg csinálsz. hogy meg tudjon bízni benned. és ez még közel sem szabályozás, ketrecbe zárás.


vagy mittomén, mond neki hogy nem mész el, de cserébe hétévégn 2 napon keresztűl bosszúból megerőszakolod, az ágyhoz kötözöve.


kényes az egész, de én mindent megtennék hogy a barátnőmnek jó legyen.


19/f

2009. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó váalszoló...igazad van!

Mert mondta is ma h nyugodtan menjek el de láttam rajta hogy nem tetszik neki ...és el is akart velem jönni de tényleg eléggé fontos dolga lesz holnap és nem ő tehet róla de nem is én hogy mennie kell!

2009. okt. 27. 22:33
 9/18 A kérdező kommentje:
Háát pont az egyik baártunk szülinapja lesz és pont azért mentünk volna meg meg is ebszéltük h midneki nagyon be fog rugni...és igen nem lenne jó szerintem!
2009. okt. 27. 22:37
 10/18 anonim ***** válasza:
22.23 nagyon jól mondja. buli még lessz 1000. oda már együtt menjetek. Söt kisérd el a párodat Pestre!
2009. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!