Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti járnátok szociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti járnátok szociális fóbiás fiúval?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel, hogy bejön Nektek, viszont nem jár társaságba. Kizáró ok lehetne?

18/F


2009. okt. 27. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
nem lenne kizáró ok csak ez. de akinél ez így van annak nem csak ez a "baja" hanem egyéb difije is van, ami már inkább visszatartó erő... 20L
2009. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Első: Nem, ez nem feltétlen jár együtt más difikkel :)

Második: Sajnálom, ez egy ilyen oldal...

2009. okt. 28. 06:23
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

párom is utál mindenféle társaságba járni,szorakozohelyre meg elvontatni sem lehet

közölte,hogy ez nem "szociális fóbia",egyszerüen nincs kedve a sok elcseszett emberkéhez,akiknek abbol áll a programjuk,hogy hullarészegre isszák magukat,és utána a wcben dugnak...

ugyhogy gyakorlatilag rajtam és a szülein kivül 2 kézen mesgzámolhato emberrel találkozik,azt is melo meg suli miatt

de végülis velem jól elvan,velem napi 24 órát is lenne ha lehetne,szoval nincs gond:)

22/L

2009. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább gyógyszerezném, és úgy vinném táraságba. Milyen tünetei vannak, részletezd, had' röhögjünk!
2009. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
22/L egy jó nagy csicska lehet a barátod, ha ilyen gyenge szöveggel jön...
2009. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
22:51> Szerintem ne szidd. Attól, hogy te partyk.rva vagy, még lehetnek normális emberek... -.-"
2009. okt. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

nem vagyok partykurv*a,mert eleve pasi vagyok...

másrészt meg annyira gyenge ez a szöveg h ő azért nem megy szórakozóhelyre mert sok az ittas meg dugnak a wcében, szerintem szimplán nem szeret szórakozni és inkább rákeni erre meg a munkára meg a sulira.....mert irigykedik rájukXD

2009. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
első vagyok de igen együttjár. az az ember aki zárkózott vagyis nem jár társaságba az félénk, határozatlan befolyásolható és nem céltudatos. ha a szociális kapcsolatok taszítják akkor biztos hogy nem ő lesz a grállovag a fehér lovon.
2009. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

A "partyku*rva" vagyok:)

na igen szerintem is inkább ez áll a háttérben nem pedig az h mi van a wc-ben:P

Szerintem normális ember szeret bulizni,társaságba járni, eleve az ember társas lény....

2009. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

miben nyilvánul meg ez a fóbiád?

ok,hogy nem szeretsz emberek közé járni,de mégis miért?

el tudsz velük beszélgetni?

vagyha ketten vagytok valakivel,akkor azzal el tudsz beszélgetni?

vagy csak kényelmesebb otthon ülni,és csak lenni?

de most öszintén

2009. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!