Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolat teljes megromlása ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szóval 2 éve vagyunk együtt 1 éve kezdődött minden baj.Ő 12.-es lett "nagyfiú" lett és most főiskolás és azért "nagyfiú"

Ahogyan telik az idő annál inkább nem foglalkozik velem.Régen minden órában hívott és egész nap camozni akart,mivel messze lakunk egymástól ma viszont már örülök ha reggel és este felhív.De azért azt mondja hogy ő nem szar le engem és foglalkozik velem.Tudom hogy hibás vagyok sok mindenben amiatt hogy itt tartunk,mert mindenen hisztizek,de úgy gondolom jogos.Amikor együtt vagyunk akkor nincs nagyobb probléma de mivel hétköznap nem tudunk együtt lenni ki vagyok készülve.Ha szeret engem(azt mondja hogy igen) akkor miért nem érezteti?én 2 év után is szeretem és ha mondaná hogy nem éreztetem nem fel lennék háborodva mint ő hanem Belátnám hogy így van vagy elgondolkoznék rajta,ő nem tud csak engem okolni

Nem tudom elmondani hogy milyen bár szerintem a leirtak alapján valamennyire sejthető

Annyira kikészít ezzel az egésszel,és hogy egyszer belátja,máskor tagadja hogy minden estét azzal zárok hogy bőgök és legszivesebben ordítanék és szétvernék valamit.

Tudom hogy az lenne a megoldás hogy szakítsunk már szombaton megmondtam neki de azt mondta hogy nem hiszi el.

Nem hiszem el,hogy nincs semmi megoldás erre,hisz csak lehet azellen valamit tenni,hogy ne érezze ilyen biztonságba magát,hogy úgysem hagyom el:'(

Vagy nem látja be hogy ennyire leszar vagy nem akarja megmondani nem tudom áááá:'(:(


2009. okt. 28. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a fűsulira kerülvén egy csomó új dologgal találkozott és egyszerűen nem vagy számára olyan érdekes.Hiszen ott új embereket ismer meg,új baráti köre épül ki.Mond el neki,hogy mit érzel és hogy a helyzetnek változni kell,ha meg akar tartani téged.Te mondtad:tudod,hogy a legjobb megoldás az lenne ha szakítototok.Ha úgy érzed,ő nem tesz a kapcsiért semmit,és csak kényelmesen üldögél a dolog közepént,akkor valóban ez az egyetlen megoldás.Kitartást!
2009. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos igen, a fősuli. Igaza van az előttem szólónak. Sok az új dolog, minden olyan más, kicsit szabadabb, és végre valahára felnőttnek érzi magát. Ez is lehet az egyik oka, amiért nem foglalkozik veled annyit. Viszont ha igazán komolyan gondolja az iskolát, akkor nagy a valószínűsége, hogy el van havazva a tanulással. Itt már nem úgy megy mint középsuliban. Első héten semmi tanulnivaló….Itt belecsapnak a lecsóba már az első napon. Légy türelmes. Ha igazán szeret, akkor kitart melletted…. De itt van a távolság…és az a tény hogy ez most mind új, és szabad.


21/L (fősulis)

2009. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nana azér egy fősuli annyira nem húzós... komolyabb egyetemekre írnám amit írtál. de ha szerelmes valaki, beáldoz egykét ZH t, én megtenném, pedig sokba fájnak a bukott kreditek, és a csúszás (csúszunk párkapcsolat nélkül is, ha egyfolytában tanulunk is...)

én inkább arra tippelnék hogy a sok újdonság..., és részéről kicsit kihűlőben van a dolog, attól még persze szerethet, csak már nincs benne az az őrült szerelem

20/F és BME 4ever :)

2009. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!