Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időt kért, mennyi ideig várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időt kért, mennyi ideig várjak?

Figyelt kérdés

8 hónapot voltunk párkapcsolatban. Nagyon megbántott egy dologgal, ezért szakítottam vele. Nem gondoltam át, hirtelen döntés volt, egy pillanatnyi érzelemingadozás. Csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, nagyon megbántottam. Azóta számtalanszor bocsánatot kértem. Rengetegszer elmondtam, hogy szeretem, szerelmes vagyok belé, ő az életem és csak vele vagyok boldog. Úgy érzem mindent megtettem, hogy újra együtt legyünk. Megbocsátott, azt mondta szeret....De nem úgy ahogy kéne. :/ Neki most jó egyedül. Ne keressem, ne találkozzunk egy jó ideig. Nem tudja, hogy mit akar, időt kért.

Még sosem voltam ilyen helyzetben. Tudom, hogy emberfüggő, de mégis mennyi idő kell, hogy tisztázódjanak az érzései? Eltarthat akár hónapokig is? Hogy bírjam ki, hogy ne keressem ennyi ideig?

19/L


2013. aug. 14. 21:17
 1/7 Hanariko ***** válasza:

megbántott, megbántottad. sztm kvittek vagytok. ne esedezz neki, gondolj arra hogy ő is mennyire megbántott (bár azt nem írtad mivel)

egyébként a szünet kérés sosem jó jel.

2013. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen mindketten megbántottuk a másikat. De ha tényleg szeretne nem bírná ki, hogy ne legyünk együtt hosszú ideig, ne tudjunk egymás életéről. Nekem legalábbis erről is szól a szeretet, hogy érdekel mi van vele, mi történik vele napi szinten. Ő pedig azt kérte, hogy ne keressem. Ő sem fog engem keresni...
2013. aug. 14. 21:24
 3/7 Didiiayer ***** válasza:
Hát azért hónapokat ne várj rá, esetleg ha 1-2 hét után sem jelentkezne rá lehetne kérdezni, hogy mégis mi a helyzet. Szóval meglehet, hogy elfog tartani neki egy ideig, viszont ha tényleg szeret téged nem hiszem, hogy hónapokat várna.
2013. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van köszönöm!
2013. aug. 14. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
19 évesen? akár 30 évesen? Semeddig, ez a haj elment.
2013. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hajó
2013. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mégis mivel bántottátok meg ennyire egymást?
2013. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!