Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyáltalán nem kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem kívánom a páromat. Adjak időt magunknak, vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást, de kb 4 hónapja elég komoly problémáink vannak.. Nem szeretném részletezni ezeket, de azóta alig van kedvem szexelni. Eddig belementem, szexeltünk, de nem volt olyan isteni érzés, csak olyan elmegy.

Kezdett jobb lenni a kapcsolatunk, viszont 4 napja nagyon csúnyán összevesztünk.

Kibékültünk, de jelenleg ott tartok, hogy megcsókolni sem tudtam, nemhogy még szexelni vele.


Mit tegyek? Mintha 4 napja valami elszakadt volna valami bennem :(


2013. aug. 14. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezed, mikor te is tudod?
2013. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De nem tudom!


Szeretjük egymást, és 2 hétig annyira tökéletes volt minden, aztán jött az a dolog, és eszméletlenül összevesztünk, most meg mosolyszünet van...

2013. aug. 14. 21:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány?
2013. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Didiiayer ***** válasza:
Hátha ez így megy tovább nem hiszem, hogy lenne értelme még tovább folytatni.
2013. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a lány.
2013. aug. 14. 21:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem részletezed a komoly problémákat, nem tudom mitől távolodhattál el tőle. Megcsalt? Ha igen, a kkor érhető, hogy nem akarsz vele lenni.
2013. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 év alatt elbomlik a vegyület , ami az agyban a szerelmet okozza. ennyi volt keress másik alanyt. mennyi idős vagy ? tárgyalhatunk . :)
2013. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem csalt meg.

Csak kb megőrült 4 hónapja és akkor jöttem rá, hogy már előtte 1-2 hónappal hazudozott nekem dolgokról, de nem akarom sorolni...

Nagyon fájdalmas dolgok, de nem megcsalás.

2013. aug. 14. 21:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szorulok arra, hogy gyakorin keressek magamnak pasit. Szánalmas.
2013. aug. 14. 21:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem látom értelmét, hogy miért vagy vele. Keress mást, és légy boldog! :)
2013. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!