Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele, vagy adjak több időt magunknak?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyok együtt a barátommal, jól érzem magam vele, kedvelem a személyiségét, igazából semmi nagyobb negatívumot nem tudok mondani vele kapcsolatban, de nem vagyok szerelmes belé. Csak hétvégenként tudunk találkozni, és ha éppen nem látjuk egymást, nagyszerűen megvagyok nélküle is, még azt sem igénylem, hogy minden nap beszéljünk. Persze gyakran eszembe jut, örülök, ha ír nekem, de nincsenek pillangók, szívdobogás, bokaremegés, rózsaszín köd, stb.

A gondom az, hogy ő többször is mondta, hogy szeret, én pedig csak hallgatok olyankor, mert nem tudom viszonozni. Nem szeretném megbántani, mert tényleg nem érdemli meg, és szeretnék még esélyt magamnak is, mert szinte minden szempontból összeillünk, de nem tudom, mennyi ideig érdemes várni.


2013. jan. 20. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

azt hiszem ti csak jó barátok lehettek,(bár lehet ez csak a te oldaladról valósulhat meg)

sajnos közölnöd kell vele,mielőtt még jobban beléd szeret,

hogy nem lehet köztetek semmi,mert te nem vagy belé szerelmes.

2013. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem így nincs értelme :( inkább szakíts vele most, minthogy együtt vagytok egy évig, és akkor derül ki, hogy hazugság volt az egész.
2013. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Újjabb tipikus nő akinek semmi sem jó


Szegény srácot azért sajnálom,remélem hogy azért majd talál egy normális csajt

2013. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem másfél hónap azért nem olyan sok. 2-3 hónapot várj azért.
2013. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!