Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Irtam egy sracnak facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irtam egy sracnak facebookon, munkahelyrol ismerem ( nyari munka) ugy lattam en is bejovok neki. Viszont az uzenetre nem valaszolt. Mit csinaljak? Irjak ujra?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 23:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Beszéltetek már élőben, vagy csak ezek azok a dolgok voltak, amiket leírtál? Mert ha már beszéltetek, akkor elég bunkó dolog, ha nem ír vissza.

Nekem volt már olyan, hogy úgy láttam bejövök egy srácnak, megvoltak ezek a dolgok is, mint amiket te írtál, bejelöltem facebookon, aztán meg vissza sem jelölt. :/


Szóval néha kiszámíthatatlanok a pasik :S


Nem tudom, hogy érdemes-e írni neki megint, mert ha akart volna beszélni veled, akkor válaszolt volna az üzidre.

2013. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolso: koszi!

Keveset , de mar tobb alkalommal beszelgettunk, ha talalkozunk mindig nagyon nez es mosolyog, hat gondoltam irok neki.


Arra go doloj, lehet nem latta az uzenetet?

Volt mar olyan, hogy ismeroseim hetekig, honapokig nem lattak az uzenetet.

Mert ha latta, es nem ir, akkor az meg bunkosag. Ennyire bunko lenne?

Nem irtam semmi konkretat, igazab akarmilyen ugy miatt kereshetnem...

2013. aug. 16. 12:49
 13/14 anonim ***** válasza:

Ismerősöd egyébként? Mert ha nem, akkor tényleg lehet, hogy nem látta. De hát gondolom be is jelölted, ha írtál neki. De ha ismerősöd, akkor meg te is látod, hogy látta-e...

Most nem igazán tudom, hogy ilyen helyzetben mi lenne a jó. Pedig szívesen segítenék, mert velem is volt ilyen helyzet, ugyan ez, mint amit te leírtál, szemeztünk, mosolyogtunk egymásra, csak mi nem beszéltünk, aztán bejelöltem és végül is kiharcoltam, hogy ő írjon nekem :D Nekem is a nyári munkám alatt volt, azóta is beszélünk :)

Végül is akkor még 1 próbát megér, hogy írj neki, vagy személyesen megemlítheted, hogy írtál neki, de nem reagált semmit...

2013. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Erdekes, hogy neked is volt pont ilyen :)

Nem ismerosom. Szoval, lehet nem is latta.

Ma is lattam, de nem volt alkalmunk beszelni.

2013. aug. 16. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!