Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja van? Lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van? Lehetséges, hogy csak a hajam miatt van velem? Hogy tudnám leszoktatni?

Figyelt kérdés
Néhány hete jöttünk össze a pasimmal, és amikor átjön, vagy éppen én megyek át hozzájuk az első kérdése, hogy meg-e moshatja a hajamat, vagy csak minden ok nélkül elkezdi szagolgatni, vagy fésülgetni. Mindig megkapom tőle, hogy gyönyörű a hajam, már a megismerkedésünkkor is felhívta rá a figyelmem.

2013. aug. 15. 01:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki :D meg már azért is, hogy nem azét akarja megmosni, mert ápolatlan :D megjegyzem én is szerettem a barátnőm hajának illatát
2013. aug. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
bu*i-e vagy én azért megkérdezném tőle
2013. aug. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hajazás olyankor felál a bréje?
2013. aug. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy azzal akarja kiverni:)
2013. aug. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
lehet perv és hairfétise van
2013. aug. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Emlékszek kb. 1 hónapja tett fel itt 1 srác pont arról egy kérdést, hogy hol találhat olyan lányt aki hagyja neki, hogy megmossa a haját, mert ő nagyon beindul a lányok hajától. Lehet pont őt fogtad ki. :D
2013. aug. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
lehet h kötelet akar belole csinalni...
2013. aug. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sir Sarcasm ***** válasza:
hajfétise van
2013. aug. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nemsokára elő fog jönni azzal,hogy beleverheti-e a hajadba.

ezért puhítgat a hajmosással,hogy szokjad.

2013. aug. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ha igaz amit leírtál, akkor neki ez a fétise. Egyébként tényleg vannak olyan fiúk, akiknek a nőiességet a haj hossza, vagy a szépsége is nagyon jelentősen megdobja.


És olyanról is hallottam már, hogy egy fiú elhagyott egy lányt, csak mert az levágatta a haját elég rövidre. Szal lehet ez játszik nála is :)

2013. aug. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!