Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felmérés! Szingli vagy Párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmérés! Szingli vagy Párkapcsolat? Ki melyikben van? Melyiket szereti?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szingli. Persze hogy jobb egy kiegyensúlyozott kapcsolat, de ahhoz olyan kell akit szeretek, szóval el nem sietem :) 23/F
2013. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban vagyok.

Attól függ, milyen a párkapcsolat. Volt rossz kapcsolatom, olyankor inkább egyedül. De egy jó kapcsolathoz semmi nem érthet fel.

A mostanim ilyen :)

Nincs annál jobb, amikor van, akiben megbízhatsz, akire számíthatsz, aki fogja a kezed, akit várhatsz, akivel tervezhetsz, akivel programokat szervezhetsz, a rendszeres szexuális élet sorolhatnám még...

2013. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat.

És szerintem jobb is így lenni. Már ha ez nyugodt, békés, kiegyensúlyozott, érzelmeken és megértésen alapuló kapcsolat. Csak "azért, hogy legyen" párkapcsolatoknál tényleg jobb a szinglilét.

2013. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddig válaszokat! :) Majd én is leírom a végén de addig érkezhetnek még válaszok!
2013. aug. 15. 10:18
 5/15 anonim ***** válasza:
házas vagyok. Ternészetesen jobb a párkapcsolat, sosem szerettem szingli lenni, igaz nem is voltam sokat az....
2013. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szingli. Meg soha nem volt senkim,szoval nem tudom milyen lehet,de mar nagyon szeretnen. L18
2013. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szingli vagyok.

Volt párkapcsolatom de nem volt jó, úgyhogy inkább vagyok egyedül.

2013. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Előbbi,de természetesen jobb lenne kapcsolatban lenni.

18/F

2013. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés,hogy melyikben vagyok.Talán is is a válaszom,és ez egy őrjítő érzés.
2013. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyik se. :D És perpillanat ezt érzem a legjobbnak és a legrosszabbnak. Van valaki, akivel kötődünk egymáshoz, gyakorlatilag majdhogynem kapcsolat, de nincs semmi kötöttség, kényszer, kapcsolati hiszti. Nem vagyok egyszerű eset, mert egyedül azért mégsem mindig jó, egy tipikus, "normális" kapcsolatban pedig idegbeteg leszek és menekülök, a távkapcsolat pedig szintén nem játszik hosszabb távon.

Gondolom az ideális az lenne, ha mindenki megtalálná azt, aki mellett önmaga tud lenni, és lehetőleg még jobb ember is, meg persze vica versa. De ez azért nem sok embernek jön össze. :D

2013. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!