Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti szépnek tartsátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szépnek tartsátok az exeteket?

Figyelt kérdés
Oke tudom ez furcsa kerdes..de mindig amikor a pasimat az exerol kerdezem mindig eltereleli a temat..allitasa szerint nem is szep es hogy nem is szerette.(az igazsag hogy csunya vege lett a kapcsolatuknak,soha nem meselt rola hogy milyen volt amikor meg jartak) Ez az egesz csak azert erdekel mert anno meg mielott ok jartak volna,,mi is ismerkedtunk..es igazabol mar azthittem hogy jarni fogunk..de megtudtam hogy osszejott azzal a lannyal..szoval talan ot talalta szebbnek..es ez kicsit lerombolja az ombizalmamat..o mindig mondja nekem hogy en vagyok a legszebb neki es hogy mas lanyra nem is nez..de szerintem/emlekeim szerint a lanynak is ezt mondta..szoval most kicsit zavarodott vagyok es kicsit onbizalomhianyos..nem mondja ki ,de ha egyszer jartal egy lannyal akkor csak szep volt szamodra nem? Es ha egyszer szep a szamodra akkor az ugy is marad?

#párkapcsolat #Ex baratno
2013. aug. 15. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem tetszene neki az exe ak nem is lett volna vele szerintem de nem fogja neked megmondani h tetszik neki .... megbántana vele veled van téged szeret a többit meg sz*rd le
2013. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem miért kell foglalkozni a múlttal?

Vége kész.

2013. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod ha ugyan abba az irányba megy két busz, hiába az egyik busz újabb mint a másik, ha a régebbi vesz fel hamarabb, akkor arra szállok fel, mert a célra megfelel.


Legtöbben férfitársam így van a csajozással. Kell magamellé valaki, hiába vagy szebb a szemében, ha a másiknál gyorsabban haladnak a dolgok, legyen valaki mellettem alapon.


Aztán vagy beválik, vagy nem érzik jól magukat és beismerik, hogy hibát követtek el.

Nem feltétlenül a szépség az egyetlen tényező.


Nálam is volt ilyen, és én is megszívtam. Csak azért jöttem össze egy csajjal, mert könnyen és viszonylag gyorsan alakultak a dolgok. Aztán megbántam én is.

2013. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
O is ezt kerdi hogy miert erdekel...es soha nem valaszol normalisan a kerdeseimre sem..azt mondja nagyon faj neki a mult es inkabb nem beszelne errol.De nem tudja elhinni hogy amig en remenykedtem hogy osszejovunk .kiderul hogy eegy masik lany is van neki..napokig sirtam miatta..es azt nem tudom felfogni hogy miert volt ez..miert ot valasztotta...
2013. aug. 15. 09:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Umm koszonom ez hasznos valasz..:-)
2013. aug. 15. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!