Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hajlandóak lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hajlandóak lennétek leszokni a cigiről, a nemdohányzó barátotok miatt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ha szeret fogadjon el úgy ahogy vagyok.
2013. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, vagy így elfogad vagy ezvan, és kereshet olyat aki nem dohányzik...
2013. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az én barátom szeptemberben tervezi, hogy leszokik a cigiről, miattam, mert én nem dohányzom. :) Én is megtenném fordítva.


17/L

2013. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Villácska ***** válasza:
Én fiú vagyok. Nem cigizem, de nem is értem miért ne szokhatnál le? Egészségtelen, büdös tőle a szád. Egy pár ismerősöm épp emiatt szokott rá hogy a barátjuk/barátnőjük cigizett és csak így tudták elviselni. Én mondjuk nem várnám el senkitől.
2013. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem. Viszont volt már olyan, hogy a párom letette a cigit 2,5 évre (azóta visszaszokott...) és akkor amikor vele voltam (akár egész hétvégén) megtiszteltem azzal hogy nem gyújtottam rá. Sajnos csak ennyit tehettem...megpróbáltam letenni én is, de nem voltam eléggé elhatározott és így nem is ment.

De ha olyan párom lenne, aki abszolút nem cigizik, alap hogy megkímélném a cigifüsttől.

2013. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De mi az, hogy nem? Egy pozitívumot mondj már róla bazzeg.
2013. aug. 15. 13:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Így ismerted meg? Ha igen tudtad,hogy dohányzik...Ha közben szokott rá az már gázosabb
2013. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, én már megtettem. Emlékszem, mielőtt cigizni kezdtem mennyire undorodtam a cigisek szagától. Nem akartam, hogy az az ember akiért teljesen odavagyok undort érezzen emiatt... ő nem kérte tőlem, csak azt hogy mikor találkozunk, ne cigizzek, de én folyamatosan leszoktam róla, és láttam hogy mennyire örül ennek, megérte. :)
2013. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

És itt van az igazság: "Így ismerted meg? Ha igen tudtad,hogy dohányzik...Ha közben szokott rá az már gázosabb"


Tudtad hogy cigizik....elfogadtad őt úgy...

2013. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem,viszont ahogy az egyik válaszoló is írta,amikor vele lennék nem gyújtanék rá.
2013. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!