Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a baj? Nagyon elkeserít ez a helyzet.

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, hogy nem szeret.. ezt abból gondolom, hogy nem szokta mondani, hogy szeretlek, igaz, hogy csak másfél hónapja vagyunk együtt, de mielőtt összejöttünk volna akkor azt mondta, hogy szeret... amikor együtt vagyunk, akkor természetesen tök jól elvagyunk meg minden, de tényleg csak ez az egy szócska hiányzik az egészből :/

A másik meg az, hogy ő még szűz én meg nem és ebben a másfél hónapban csókon kívül semmi sem volt.. :S nem értem... természetesen megvárom azt, hogy ő mikor szeretné, de gondoltam azért valami kis petting lesz, de az se :/

Nektek mi a véleményetek?

17/l (a barátom is 17)


2009. okt. 28. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Másfél hónap az semmi szinte, várd meg amíg akarja a szexet is. Lehet hogy fél mert te már nem vagy szűz és hogy nem tud kellőképp kielégíteni, a szeretlek szó az más mint a többi, arra is várnod kell. Ha már 3 hónap után sem mondja akkor baj van.
2009. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először a szeretet és a szerelem között van némi különbség :) Én is szeretem az egyik barátom, de nem szerelemmel. Mikor összejöttem a párommal én sem tudtam kimondani nagyon sokáig ezt a szót. Szerettem, szeretem, de nem tudtam egyszerűen...Nem érzem problémáját annak, hogy nem mondta vagy nem mondja még Neked. Úgy látszik ő is olyan eset, akinek akkor sikerül a kimondása, ha biztosan meggyőződött róla, hogy úgy is érez :) Ennek ellenére szerethet :) Csak adj neki még egy kis időt! Az tény, hogy a mai fiúk korábban érnek, de nem mindenki. Lehetséges, hogy a te barátod is ilyen, továbbá kicsit frusztrálhatja, hogy Neked már volt szexuális kapcsolatod ellentétben Vele. Biztosan bizonyítani akar, és ezért megy neki nehezebben. Ha a pettinget se nagyon kezdeményezi, akkor vedd át te ezt a szerepet. Ez nem ciki :) Vagy az is jó, ha egyszer leültök és megbeszélitek :) Minden kapcsolat alapja a bizalom! :)
2009. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hogy őszinte legyek megnyugtattatok, mert egy kicsit kezdtem már parázni...

köszönöm szépen a válaszokat :)

2009. okt. 28. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Várni, várni! Ha ő még szűz és te nem akkor persze, h parázik! Ki ne parázna?? De leülhettek megdumálni a dolgot, ha gondolod! De én tuti várnék és majd ha ő is úgy gondolja akkor tuti összejön a dolog! Nem mondta, h szeret? Akkor mi van lehet h még neki ez korai, szval váni, várni és majd benne is kialakul és jobb hallani akkor azt a szót amikor tényleg úgy érzi és nem csak úgy mondja!
2009. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem másfél hónap édeskevés az ilyen jellegű bizalmas dolgokhoz. Meg a "szeretlek" szócska is olyan, hogy el kell telnie egy időnek ahhoz, hogy teljesen őszinte legyen. Ha önmagában nem érzed, hogy szeret, akkor bibi van, ehhez nem kellenek szavak. A tetteit figyeld. Nekem egyszer mondták ki első alkalommal rögtön, elég hamar szakítás lett, megijedt a saját hazugságától, és lelépett. Persze nem azt mondom, hogy nálad ez lesz, de lehetne rosszabb is a helyzet, legalább ha mondja, akkor biztosan őszinte lesz.
2009. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hova rohansz???????? van időd nem?? nem kell siettetni..énis voltam egy kb ilyen szituba csak az én párom nem volt szűz.. énis majd meghaltam ezért a szóért.. de nem mondta gondoltam h ha én mondom neki h szeretlek akkor majd ő is mondja.. hát nem mondta utánna csak rosszabb lett.. aztán egyszer csak amikor nem is számitottam rá(2hónap után) mondta h "szeretlek" és tudod h milyen jó volt hallani.. tudtam h őszintén mondja..ha szereted akkor adsz neki időt..
2009. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

igazatok van, várnom kell még :)

csak megijedtem egy kicsit :$

2009. okt. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!