Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elkeserít és zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elkeserít és zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és tudom, hogy ilyen korban még nem kell pasi, legalábbis ezt mondták.

Na szóval: Nincsen túl sok fiú ismerősöm, a korombelieknek és köztük az osztálytársnőimnek már volt barátjuk, rengeteg fiú ismerősük van, de nekem nagyon kevés :(

Magamról: Minden barátnőm és még az a pár fiú ismerősöm + a nővérem barátja (vele nagyon jóban vagyok, mindig kérdez a fiúkról, megért, ilyesmi) is azt mondja, hogy szép vagyok. Egyébként magas vagyok (168cm) és szemüveges, nem vagyok duci, ideális testsúlyú. Ja és nem vagyok olyan "magamfotózgató". Nincs sok önbizalmam :( (szüleim is regizve vannak facebook-on.. :( )

Összefoglalva: Nagyon elszomorít, hogy nekem nincsen sok fiú ismerősöm és még barátom sem volt, pedig azt érzem, hogy szeretnék egy fiút magamnak.

Kérlek segítsetek! Mit tegyek, hogy megváltozzak?


Normális válaszokat, köszönöm szépen! :)


2011. júl. 18. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ez katasztrófa 13 évesen.. h még mindig nem volt baratod?? h is képzeled.. nahh, szal, még jó h nem volt :)
2011. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el valamilyen sportot -> +ismerősök ; jobb test
2011. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg elkeserít, de nem az, h nem volt barátom, főként az, hogy kevés a fiú ismerősöm és NEM járni akarok velük, csak beszélgetni, ismerkedni.
2011. júl. 18. 11:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Társasági élet ember... menj oda ahol sok ahova a korodbeliek.
2011. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, h kisvárosban laksz-e, vagy nagyban, vagy h mennyire van lehetőséged ilyesmikre, de járj el sportolni, kórusba, vmilyen kézműves foglalkozásra, szinházba, táborokba..
2011. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
községben lakom, nincsen túl sok "szórakozóhely", csak egy - két cukrászda és pár ruhabolt...
2011. júl. 18. 11:21
 7/8 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok és rengeteg fiú ismerősöm van facebookról :) személyesen nem ismerem őket, de az unokatesóm igen :) ezért nem félek h pedofil állatok ^^ jókat beszélgetünk és sztem nem kell megváltoznod csak próbálj kicsit nyitottabb lenni a világra ;) 14/L
2011. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2011. júl. 21. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!