Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, ilyen helyzettel. Ti elhinnétek ezt a barátnőtöknek? Mit tennétek a helyemben? (24 F)

Figyelt kérdés

22 éves lányról van szó. Fél éve vagyunk együtt.

Múlt éjjel céges bulit tartott a munkahelye az egyik csárdában. Egyik kollégájával nagyon jó haverok is vagyunk (régebb óta ismerem a srácot, mint a bnőm) és fel is hívott este 11 tájban. Olyasmit mondott, hogy míg mikor ő ott volt, feltűnően egy másik kolléga sráccal a barátnőm sokat beszélgetett/tartózkodtak együtt akkor a bulin. Még ki is mentek együtt "friss levegőt szívni". A haverom már este 10-kor elment onnan, tehát több infót nem tudott mondani, csak adta nekem a drótot.

Ma, pontban hajnali 5-kor dobott sms-t a barátnőm, hogy épp abban a pillanatban ért haza és ma mégsem jó ha találkozunk (kb fél óra az út, mire arról a helyszínről hazaérhet, GYALOG meg kb 1 óra).

Nem tudom, most mit gondoljak. Egyből felhívtam és faggatni kezdtem. De dühösen mondta hagyjam már aludni és mit féltékenykedek bla bla bla...

Na most higgyem is el, hogy nem csalt meg? Egy másik haverom szerint játszva megtörtént a "dolog" annyi idő alatt.

Ti mit gondolnátok? Céges buli, ami eltart hajnali 4-ig?? Na neee.


2013. aug. 15. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném el.
2013. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első ízben megfigyelő lennék. A legjobb elérhető technika az, ha úgy csinálsz, mintha mi sem történt volna. Ez fordított stratégia. Ha a nőnek nincs vaj a füle mögött, akkor idővel sem bukik ki. Ha eme stratégiát alkalmazod és vaj van a füle mögött, istentelen lelkiismeretfurdalása lesz, nem azonnal lehet hogy 2-3 hét múlva de mindent be fog vallani. Higgy nekem!
2013. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SkunKválaszol válasza:
k4mu...engem hasonlóan baszott át a " volt barátnőm " csak ő bulizni ment,és egy sráccal tökre elvolt meg minden,akivel később jó barátok lettek,ám kiderült hogy smároltak a bulin,mert haverom ott volt, szóval nem tudom én nem hiszem el =) de benne van a pakliba az is, hogy nem történt semmi,de 65-35% biztos, hogy volt valami,ha meg nem akkor igazi barátnő =)
2013. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kamu, szeritnem is megcsalt... Mondjuk oké hoyg céges buli de szerintem azért a párokat lehet vinni, vagy nem?
2013. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehetett vinni a párját a dolgozónak. Zártkörű elit buli volt VIP. Vannak nagyobb cégek (mint pl. az enyém), oda lehet hozni a párunkat de ez egy kisebb Kft.és zárt körű party volt.
2013. aug. 15. 21:09
 6/7 anonim válasza:
Voltam olyan céges buliban ahonnan reggel hatkor mentünk haza. :) És nem tudom melyik válaszolónak: mi nem vittük a párunkat, ez céges buli, nem családi est. azok külön voltak.
2013. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tuti,hogy megcsalt.Attól,hogy valakivel többet beszélgetett és az illető hímnemű,egyből megcsalásra gondoltok.
2013. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!