Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI TÖRTÉNIK VELEM? A lentebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI TÖRTÉNIK VELEM? A lentebb található történetre szeretném ha valaki tanácsot adna.

Figyelt kérdés

Van párom immár 9 éve, megvagyunk, van közös lakás, 1,5 évvel ezelőtt megcsalt,külön voltunk fél évig, és ez idő alatt egy buli alkalmával megismertem egy férfit, aki történetesen a cégnél dolgozik ahol Én is. Elvoltunk nagyon jól, Én sem és Ő sem akart tartósabbat, de szerelmes lettem egy idő után és Ő is.Úgy ért véget a kapcsolat hogy visszamentem a volt páromhoz, ezt vele nem közöltem, mert akkor még nem tudtam hogy Ő mit érez irántam, de Én a párom mellett döntöttem.Most viszont egy irodában vagyunk, mindig mosolyog rám, nézz, mérges ha a férfiak megbámulnak, neki is van már mennyasszonya és hétfőtől Pesten folytatja tovább a munkáját...nem tudom magamban elnyomni az érzelmeimet iránta, szerelmes vagyok rájöttem, de mindkét férfiba....

Szerintetek elbúcsúzik Tőlem?Vagy itthagy egy szó nélkül?


2009. okt. 28. 13:43
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha ő is érez irántad vmit akkor elfog búcsúzni ha van egy kis józan esze akkor nem mer tudja h fájdalmat okozna neked is és magának is.Hány éves vagy?
2009. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andrewka ***** válasza:
100%
Két férfiba nem lehetsz szerelmes egyszerre. Döntened kell.
2009. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt neked kellene eldöntened, melyik férfival érzed jobban magad. De te hagytad ott őt, szóval nem ő a hibás amiért különmentetek. Elköszönni szerintem el fog, ennyit te is megérdemelsz. Egyszerre szerelmes lenni nem lehet két emberbe. Valódi, szívből jövő szerelem csak egy lehet. Az más dolog, hogy mindketten nagyon vonzanak, de nem szerelem ez azt hiszem. Eszébe juthatott a 2. srácnak( ne haragudj nem tudom a nevüket) hogy jó volt veled, jól érezte magát mikor együtt voltatok, ezért mosolyog mindig. Neki is van menyasszonya, neked is van párod, inkább mindkettőtöknek a "sajátjával" kellene törődni. Lehet hogy jobb is ha elmegy, mert így többet tudsz törődni a pároddal. Menjetek el valahová kettesben, beszélgessetek, és majd idővel elfelejted azt a másik férfit. Ha mégsem megy, ne tedd tönkre az induló házasságát. Jobban át kellett volna gondolnod a szakítást. De most már úgyis mindegy. Lényeg hogy a mostani pároddal törődj és az egész szíveddel csak őt szeresd. Így lesztek mindketten maradéktalanul boldogok.

De ez csak egy tanács, bár lenne egy könyv amiben le lenne írva mit tegyünk az élet különböző helyzeteiben. De nincs. Mindenkinek a saját útját kell járnia. Te is tedd amit jónak látsz.:)

2009. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt tisztán látszik a kulturális korlátok sötét oldala. Többférjűség tök frankó lenne. Vagy akár a másik pasi csaját is bevonhatnátok egy négyesházasságba :)


De sajnos egy ilyen elmaradott kulturális környezetben azt javaslom: dönts. Úgy sejtem, hogy mostani párod iránt inkább kötődést/szeretetet érzel, mintsem szerelmet, amit a friss husi vált ki belőled. Nehéz ügy, én is voltam hasonló helyzetben, és a folytatás mellett döntöttem. De ez nyitott kapcsolatban nem is gáz. Ha zárt kapcsolatban vagytok, akkor részvétem.

2009. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te mekkora bunkó, érzéketlen, faragatlan ember vagy utolsó válaszoló!!!Ne írj, de még az oldalt is kerüld el, mert az ilyen lehúzó "emberekre" nincs szükség itt!!!
2009. okt. 29. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!