Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasoltok erre a történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok erre a történetre, megoldásként?

Figyelt kérdés

Vagyok én egy 19 lány, van a barátom ő 9 hónappal fiatalabb nálam, nekem nincsen apukám, sem anyukám mindketten meghaltak az elmúlt 6 évben, egyedül maradtam! Eddig "utazgattam" állandóan mindenhonnan elküldtek, majd kikötöttem a nővéremnél, akivel összekaptunk egy kicsit, és a végén úgy döntött itt hagy egyedül, ő elköltözik a saját lakásába én meg maradjak itt a bátyámmal. a bátyám meg elszeretne menni Pestre kínáltak neki egy munkát októberben megy, nekem meg lakást kellene találnom...(azt mondta segít majd, küldd nekem pénzt haza) de közben a barátom azt mondta menjek el a keresztanyámhoz (aki anyu testvére), lakjak velük, egy bibi van 75 km-re laknak tőlünk, új élet, új suli kellene és a közlekedés haza egy rakás szerencsétlenség, meg persze barátomat sem szeretném itt hagyni, nekem már csak ő van.... mindenki elmegy....

Mit döntsek? Mit csináljak? Mi lenne az okos gondolat végre?


2010. aug. 19. 07:25
 1/9 Morcika83 ***** válasza:
Nehéz kérdés, saját lábra nem tudsz állni? Esetleg a párodhoz költözni?
2010. aug. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék saját lábamra állni, de az csak albérlet lehet, vagy esetleg önkormányzati lakás... mert anyukám és a nevelőfaterom(ő is meghalt nem olyan régen) tartozása miatt, eléggé sokat örököltünk... SAJNOS!!!! Barátom szüleivel már beszélgettünk,de ők inkább megoldást szeretne adni a kezembe, ami nem baj, csak kicsit néha rosszul esik...
2010. aug. 19. 07:47
 3/9 anonim ***** válasza:
NEm értem, miért kellene a keresztanyádhoz költözni. Elöször fejezd be az iskolát - szerintem már csak egy év lehet hátra a korodból következöen - és utána keress munkát.
2010. aug. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még van 3 évem most kezdem az okj-s képzést, mert eddig érettségiztem!
2010. aug. 19. 07:50
 5/9 A kérdező kommentje:
jah és csak lakás gondom van a pénzemből vhogyan kijövök azzal nincsen baj...
2010. aug. 19. 07:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Nehez lehet a valasztas. Ha baratoddal komolyabb a kapcsolat, szerintem bereljetek egyutt egy lakast, ameg be nem fejezed a sulit. Nem hiszem, hogy epp most kellene elkoltoznod es uj eletet kezdened, hiszen nemsokara mar sajat talpra allsz. Vagy esetleg kerd meg a baratodat hogy a csaladjaval tamogassanak kis penzzel (persze csak kolcson ), es szepen lassan visszaadod nekik.

Sajnalom hogy ilyen bonyolultan alakultak a dolgaid; azt hogy mit csinalsz, neked kene eldonteni, mi csak tanacsokat adunk, mert te erzed hogy mire lennel kepes.

2010. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most hol laksz? az a hely miért nem jó?
2010. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért nem jó, ahol vagyok mert az saját örökölt ingatlan, de tartozás hitel van rajta... és nem tudjuk fizetni, mert nagyon magas a törlesztőrészlet+ a bank visszaveszi a házat tőlünk mint ingatlanfedezet!
2010. aug. 19. 09:40
 9/9 A kérdező kommentje:
Barátommal semmilyen formában nem tudunk elköltözni, mert a szülők 100 % hogy nem támogatnák... meg még fiatal a barátom is neki legalább van családja meg mindene megvan nem szeretném semmi ilyen dolognak kitenni, mert ez csak az én problémám.
2010. aug. 19. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!