Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magyar pasik szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar pasik szerintetek is jók / jobbak mint a környező országokban?

Figyelt kérdés
Éltem már pár országban, de mindig arra döbbenek rá hogy itt Magyarországon nagyon jó pasik vannak.
2013. aug. 16. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
én magyarországi vagyok, de ezek szerint rontom a statisztikát.
2013. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy egyedul. Velem is pont ugggyanez van :/
2013. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát.. persze találni olaszba, horvátba és egyéb országokba is 1-2 helyes pasit. De tény, hogy itthon több van :)
2013. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Erre felénk pedig nincsenek jó pasik... :P
2013. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én magyar pasi vagyok ugyan de szerintem ez egy általánosítás.


Mivel jobbak kedvesebbek, szebbek, okosabbak... ?

Bocs de mindre rá lehet cáfolni, csak bemutatnám neked az egykori osztálytársaimat szerintem kifúnál a világból.



24 F

2013. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
I don't think so...persze jópasi, mint fogalom szubjektív, de számomra a magyarok egyáltalán nem jobbak,sőőt...
2013. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Külsőre? Sztem itthon is kb. ugyanolyan arányban vannak csúnya és szép emberek, mint akármelyik országban.

Belsőre? Azt figyeltem meg, hogy a nyugati országokban ne olyan borúlátóak az emberek, hanem boldogabbak, kiegyensúlyozattabbak.

Itthon több a depresszív ember, ami persze nagyrészt a különböző anyagi helyzetnek tulajdonítható be.

Amúgy azt vettem észre, hogy sokaknak inyencségnek számít a külföldi ember, ezért én arra nem feltétlen adnék, amit sok magyar lány hangoztat, hogy a külföldi pasik sokkal jobban tudnak udvarolni a magyaroknál.

2013. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
én budapesti vagyok, vidéken nem tudom mi a helyzet. külsőre mondtam hogy jobbak, jobban néznek ki, az más hogy belül milyenek
2013. aug. 16. 22:51
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát, úgy ahogy a legnagyobb arányban itthon vannak szép lányok, gondolom a fordítottja is igaz. Szerintem köszönhető ez az erősen változatos népek keverékének.
2013. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem. Szerintem az osztrák fiatal pasik, sőt az idősebb férfiak is helyesebbek (síelésnél szoktam mindig gyönyörködni), valamint az olasz és görög srácok közül is sok van, aki jól néz ki.

De igaz, hogy a szlovákoknál, románoknál, bolgároknak jobbak.

A magyar lányátlag viszont tényleg az egyik legjobb.

18L

2013. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!