Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egyetemre megy, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyetemre megy, mi lesz a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés
A párom nemsokára egyetemre megy, én még a középiskolába koptatom a padot, 80 km fog minket elválasztani, mi lesz a kapcsolatunkkal? Nem az a típus vagyok aki bírja a távkapcsolatokat, eddig 30 km választott el minket egymástól, de a kollégium miatt csak hétvégén találkozhattunk, nagyon ritka volt hogy hétköznap is összefutottunk pár órára, de én ezt is nagyon nehezen viseltem. Nem tudom mi lesz velünk..

2013. aug. 17. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Első évesként nem hiszem, hogy pénteken lesz órája így már csütörtökön mehet is haza.



A szerelemnek olyan a távolság mint a tűznek a szél a kicsit megöli a nagy fellángol?

2013. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Szétmentek előbb-utóbb..
2013. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
én nekem van egy ismerősöm(nő) akinek a párjának ki kellett mennie 3 hónapra amerikába, és végig tartották a kapcsolatot, mindennap videóchateltek, remélem nektek is menni fog:)
2013. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
38%
Nem akarlak hitegetni, velem is ugyan ez volt, és vége lett. De nem a távolság miatt, hanem mert bebeszéltem magamnak, hogy ez így nem fog menni. Ha kitartó vagy, és igazán szereted, mindent meg tudtok majd oldani. Ha mégse úgy alakul, bizots vagyok benne, hogy nem maradsz egyedül ;)
2013. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 AeonFLUX ***** válasza:
23%
Az lesz, hogy lecserél egy egyetemista jócsajra.
2013. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
nem akarlak letörni, de ennek a kapcsolatnak vége lesz. Nem csak a távolság miatt, hanem ez+egy megváltozott élethelyzet miatt. Elkerül, egyetemi kolesz v.albérlet, rengeteg új embert fog megismerni, ingerek érik, míg neked nem változik semmi,és ez lassan felőrli. Amúgy igen, mehetne haza pénteken, az elején lehet h fog, aztán beindul az élet, és nem fog már olyan sűrűn. Nekünk a baráti társaságból mindenki komoly kapcsolattal kezdte az egyetemet, egyik sem húzta egy évnél tovább...most felnőtt fejjel simán kibírtunk fél évet úgy h külföldön voltam. Ez már más, nem lehet összehasonlíatni. Remélem nktek a legjobbakat!
2013. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Egy normális kapcsoaltot - a közhiedelemmel ellentétben - ez nem fog szétválasztani. Persze.. lehet, hogy vége lesz, sajnos a veszélye fennáll, de akkor ez csak azt jelenti, hogy távolról sem ő volt "az igazi".

Meg kell cáfoljam az egyik előttem válaszolót, attól, mert valaki egyetemista lesz, attól még nem züllik le kötelező jelleggel, és nem dobja el azt, akit szeret. Csak a hozzáálláson múlik. Attól, mert vannak bulik meg csajok, még nem kötelező zülleni meg léha életet élni. Persze, lehet, hogy a 80%-uk ilyen, de van ott az a maradék 20%...


A kérdésre válaszolva: eddig is csak hétvégén találkoztatok, igaz? Akkro megnyugtatlak: sok változás nem lesz. Ugyanúgy 5 napot fog ott tölteni, sőt, ha szerencséje van, lehet, hogy csak négyet, mert van, hogy pénteken már nincsenek is órák... és így hétvégente ugyanúgy tudtok találkozni, mint eddig. Sőt, ha ügyesen osztja be az idejét, vizsgaidőszakban bőven lesz időtök találkozni. Amikor te még a sulipadot koptatod, neki már rég vége a szorgalmi időszaknak.

2013. aug. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

"mehetne haza pénteken, az elején lehet h fog, aztán beindul az élet, és nem fog már "


Aztán mit csinál pénteken amikor konkrétan kiürül a kollégium és a suli. Minden buli hétfő, kedd, szerdán van pont a kollégisták miatt.

2013. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
utolsó: ki írta, hogy zülleni fog. Mi sem züllöttünk, de nagy a valószínűsége annak, hogyha egy 18 éves fiú válszthat, h vmi nagy egyetemi banzájon vesz részt, szakesten vagy sima összejövetelen, gólybálon stb., vagy hazamegy és sétál egyet a gimis barátnőjével, akkor az elsőt fogja választani. Ez attól még nem egyenlő zülléssel. Vizsgaidőszakban meg főleg nem mntem haza soha...együtt tanultunk, dolgoztuk ki hajnalig a tételket, kérdeztük ki egymást, ott volt a könyvtár. Nem tudtam volna otton tnulni. Persze nem biztos h ez lesz, de én nagy százalékában ezt láttam.
2013. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
igen...az egyetemi bulik. De a legjobb házibulik, közös főzések, henyélés a parkban, albérletben öszejövetelek stb., az hétvégén. Mi egyre ritkábban jártunk haza minél jobban kiépült a barátki kör
2013. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!