Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor a barátomal a parkba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maddam kérdése:

Mikor a barátomal a parkba vagyok felálunk és átkarol de közbe dörzsöli hozzám a . és érzem hogy áll fel de ezt miert csinálja kiván engem? Vagy miért?

Figyelt kérdés
A barátom csak azt akarja tőlem. ?

2013. aug. 17. 03:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos h csak azt akarja tőled, de az egyértelmű, hogy kíván, igen. Én másfél éve vagyok barátnőmmel, nagyon szeretem, szerelemmel, de állandóan oda dörzsölöm hozzá, aludni alig tud mellettem, mert nagyon sokszor kitakarom, puszilgatom a seggét, benyúlok oda neki, meg oda teszem a fenék nyílásához... Lehúzom róla a bugyiját.... Pedig nem csak arra kell.
2013. aug. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiván téged. De miért baj az? Ez még nem jelenti, hogy csak azt akarja. Persze azt is, de ez normális.
2013. aug. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aha értem :)
2013. aug. 17. 04:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak kicsit fure mi 6 honapot jartunk szakitotunk es most megint egyut vagyunk de eloszor ezt nem engedtem neki mindig eloktem de mar engedem neki csak akkor zavarba vagyok :(
2013. aug. 17. 04:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond te nem akarsz tole semmit? Te nem vagysz egy kis kejre, simire, nyalira netan behatolasra? A szeretkezes es a vonzalom egy nagyon kedves, termeszetes, izgato dolog. Miert is kell egy barat ha nem arra hogy a kellemes idon kivul olykor kielegulj a szereto oleben es torodesevel.
2013. aug. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pendulum92 ***** válasza:
Előző: Szerintem meg nagyon fiatalok. Így nei s vágyjon még semmire.
2013. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez aranyos... :D szerintem is túl fiatal vagy azért nem érted ezt a helyzetet. De amúgy nincs mitől félned, ez normális :) és nem csak azt akarja. csak hát... te vagy a barátnője :D
2013. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy normális. nem csak arra kellesz neki, de a barátnője vagy, nem ok nélkül van veled, valószínűleg mert szeret, kíván.:)
2013. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16 evesek vagyunk
2013. aug. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!