Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes párkapcsolat vs. Mingli lét?

Figyelt kérdés
Valahogy a sok csalódás és ocsmányság után nekem a mingli forma jobban bejön mint egy hagyományos párkapcsolat .Nincs az a sok kötöttség , de van az embernek valakije amellett ,hogy a szabadságát sem veszti el és nem kell beleadnia annyit a kapcsolatba csak ,hogy menjen valahogy a dolog .

2013. aug. 17. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szingli?
2013. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak ott lenne gond, ha az a "másik" is talál rajtad kívül partnereket, és szerintem minden ember féltékeny lenne valamilyen szinten.. (+ a szexkapcsolat dongoknál, hogy előbb utóbb az egyik tuti beleszeret a másikba..)

Ez az én véleményem..

2013. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*ott van, hogy az egyik beleszeret a másikba
2013. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen,de nem véletlenül van a másik lehetőség előtt a "rendes" szó.

Szerintem

2013. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy ha valaki azért választja ezt a fajta -mondjuk így- félmegoldást, mert korábban csalódott és sérült, az ebben a kapcsolatban is csalódni és sérülni fog.

Ha valaki eleve így kezeli kapcsolatait és eleve erre vágyik, annak való. Másnak nem.

Én is mingli vagyok (bár ez egy idióta szó, ne mis tudtam mi a jelentése, a kérdés miatt néztem utána :))), de én nem azért választottam, mert korábban csalódtam, hanem mert nem bírom a pórázt.

2013. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én csak a szexkapcsolatot nem bírom , ezt már tudom . Kell hogy számítsak annak akivel lefekszem , kell hogy lássam nem csak a szex az ami fontos hanem én is az kell hogy legyek .


A másik dolog ,hogy kell valaki de nem akarok nagyon kötődni ,nem kell a nagy csalódás és fájdalom . Azt sem akarom ,hogy meg legyek kötve és állandóan símítgassam az esetlehes konfliktusokat vagy hogy a párom kedvére akarjak tenni , sokszor sikertelenül .


Szóval a mingli dolog az nem olyan nagyon rossz megoldás , van is párja az embernek ,de a szabadsága is megvan. Persze hogy nem fekszik le mással ,de nem is kell mindenről beszámolnia vagy épp a békesség kedvéért titkolnia dolgokat . Elmehet a barátaival szórakozni és nem kell attól félni mit szól a párja , vagy ha együtt élnek ,hogy mikor is megy haza . Szóval megvannak egyes dolgok amik a kapcsolat velejárói , de nincsenek egymáshoz ragsztva a felek és megvan a magánszférájuk , saját barátaik , társaságuk , hobbijuk ,idejük . Nincs egyik fél sem leláncolva .

2013. aug. 17. 14:36
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

A te definíciód egy normális párkapcsolatról szól.

Szerintem ugyanis az a normális, hogy tegyük fel együtt élnek, de mindenki élheti az életét. Ugyan miért ne mehetnék én el akárhova és miért ne mehetnék haza későn? És persze a párom miért ne tehetné ugyanezt? Ebben semmi különös nincs, csak két dolog kell hozzá:

Egy lelkileg egészséges nő normális önértékeléssel

Egy lelkileg egészséges férfi normális önértékeléssel


Ennyi. Így nincs féltékenység, nincs semmi baj. Működik.

2013. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek a kérdezővel, én is így vagyok. Bár mondjuk, jó ha van egy ember aki nagyon szeret minket és mi vagyunk neki az első. Szerintem. Kell találni egy ilyet.Olyat, aki nagyon vonzódik hozzád, és bármit megtenne érted.

Akinek te vagy az "igazi".

2013. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valahogy nem úgy tűnik ,hogy sok az egészséges , normális önértékelésű ember . Mondjuk kezdhetném mindjárt magammal . Nincs önbizalmam ,nem szeretem magam , túlságosan függ attól hogy érzem magam a bőrömben ,hogy a másik fél miként bánik velem ,hogy viselkedik . Ezt nem tartom valami jónak . Legyek független ,legyek rendben magammal , ne legyen a központban a másik fél és ne hasson ki rám oly mértékben az ,hogy mit kapok tőle . Ilyen köztes megoldás kell szerintem ,mert senki senkit nem köthet gúzsba abból nem származik sok jó . De ilyen rátelepedés , ráhagyatkozás sem jó . Legyen mindenkinek meg a saját kis élete és mivel az ember társas lény , kell neki valaki ,hát legyen is , de nem erőltetetten és muszájból hanem mert kell és jólesik .
2013. aug. 17. 17:12
 10/10 anonim ***** válasza:

ez így van,

hasonlóan voltam én is, exem ezt művelte velem, vége is lett, de sokáig nem találtam mást, és újra elkezdtem vele beszélgetni

megmondtam neki hogy lazítsunk a dolgon, ő ezt megértette, pedig a világon ilyen makacs emberrel még nem találkoztam és megértette. Hmm, gondoltam lelkitársnak megfelel és hogy szeressen, de a rátelepedést kiküszöböltük benne.


Nekem ez a történetem.

2013. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!