Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy megcsal e a barátom?

Figyelt kérdés

egyre kevesebbet szexelünk, de már azt is kb rutinból, pedig eleinte rengeteget igényelte. most az idő többségében nekem kell kezdeményeznem, ha akarok valamit.

nyíltan beszéltünk is róla régebben, hogy szívesen lefeküdne más csajokkal, de nem fog, mert nem akar elveszíteni.


már többször volt, hogy elment bulizni, és nem szólt semmit, hogy egy ismerős nővel beültek iszogatni valahova, és amikor mondtam neki, hogy nem zavar, de legközelebb mondja el, mert így olyan mintha el akarná titkolni, akkor nekem támadt hogy nem lehetek ennyire féltékeny meg hogy had mehessen már oda ahova akar, pedig én tényleg csak annyit akartam, hogy legalább tudjam, mert egyébként meg minden mást elmond.


eddig naponta hívott, most pedig ha beszélni akarok vele, nekem kell hívnom, akkor is sokszor nem jó neki.


2013. jún. 23. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem nem csal meg, de ezt meg kellene beszélnetek.. mennyi idősek vagytok?
2013. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Véget ért az álom.
2013. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!