Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öt éve leveleztem neten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt éve leveleztem neten egy nős török férfival. Ide jötte elött estünk szerelembe! Most itt volt nálam megvolt közöttünk minden ami lehet beleértve a szexet is. Azt mondta elválik mert velem akar élni?

Figyelt kérdés
Tudtok hasonlo esetről mit lehet hinni??

#orsi200
2013. aug. 17. 23:04
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%
Ha hiszel még a mesékben.
2013. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 AeonFLUX ***** válasza:
86%
Mese mese meskete!
2013. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
95%
Nem válik el, csak dugni akar, mert az európai csajok könnyebben kaphatók, mint a törökök.
2013. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%
Hát te is jól bekaptad a horgot:D
2013. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
88%

Én nem tudok, de a török veszélyes. Lásd mohácsi vész...persze lehetnek kivételek, és te leszel a szerenecsés.


Másrészt, aki így levelezget, vajon hány lánnyal levelezget még, és vajon ha veled fog élni, nem ígérget-e másnak is. Hát ilyen pasiban nem bíznék, akkor sem, ha nem lenne török, hanem mondjuk üzbég.

2013. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
67%
Megmondom őszintén kérdező én egy ujjal nem nyúlnék hozzád, miután széttetted a lábad egy töröknek... amúgy csak kihasznál, mert látja, hogy könnyűvérű vagy.
2013. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
78%
Nem eleg hogy nos, de Torok is? Gratulalok!
2013. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%

Volt egy török pasi munkatársam egyszer.


Az biztos hogy nagy nőcsábászok,nekem is udvarolt......

Hát ne csodálkozz,ha téged is dob egy idő után,elvégre a feleségét is elhagyta miattad,téged miért ne hagyna ott más valaki miatt?

2013. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
érdekes 2 honap mulva ujra jön és csak dugni akar kicsit drága dolog neki nem gondoljátok???
2013. aug. 17. 23:18
 10/45 anonim ***** válasza:
83%
Tudod, hogy nõs és te mégis szóbaálltál vele? Majd jön a felesége a családjával együtt aztán jól megtépnek.
2013. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!