Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes, ha egy nő az...

Természetes, ha egy nő az első gyerek születése után "el akar kezdeni élni"?

Figyelt kérdés

Teljesen megváltozott, tetováltatott a derekára két szárnyat, bulikba jár, robogót akar venni és úgy viselkedik, mint egy lázadó kamasz. Az anyai kötelességeit tökéletesen ellátja és egyébként is én vagyok gyesen a kicsivel, de nagyon összezavar a viselkedése.

22 éves, ahogy én is.


2013. aug. 16. 14:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem természetes.

Ezért nem kell 22 évesen szülni, amikor még fősulin a helye, meg bulikban, meg csak úgy élni. Persze meghülyülhet egy nő 30 felett is, de 22 évesen anyaként gyakoribb. De majd jönnek a "jaj hülyeség ez az éld ki magad" dolog kommentek, de ők tudják. Nem anyaként akarok majd bulizni, meg kamaszkodni, azt megteszem most .

24N

2013. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha ellátja a feladatait, mellette dolgozik, megcsinál mindent, akkor miért zavar az téged, hogy bulizik?

Az zavar, hogy te vagy gyesen?

Sok férfi bulizni jár amikor a feleségük otthon van gyesen-gyeden és egy szót sem szólhatnak! Isten hozott a nők világában!

2013. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Azzal nincs baj, ha egy anya a gyereke születése után is szeretne kikapcsolódni, eljárni ide-oda. De a folytonos bulizás egy kicsi mellett nem normális. Én épp ezért nem vállalok addig babát, amíg nem érzem azt 100 %-ban, hogy elég volt a bulikból, maximálisan a babára koncentrálok mostantól. Szintén 22.
2013. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Velem is apukám volt gyesen,mert anya dolgozott. Szerintem elég sok nőnél előfordul az ilyen,ha fiatalon szül,főleg ha nem tervezett a baba. Szerintem beszélgess vele,hogy ,hogy érzi magát anyaként.
2013. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kettes, egyáltalán nem így értettem, én teljes mértékben elégedett vagyok a helyzetemmel, ami közös megbeszélés eredménye. Ami zavar, az az, hogy olyan, mint akit kicseréltek. Örülök, hogy boldog, de megijeszt a változás.
2013. aug. 16. 15:07
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

A robogó mint élet, jaj :D A robogó teljesen a szolid anya szint, mindig elszomorít kissé, ha valaki óvatosan robogóra vált, csak mert szült 1-2 gyereket... De ez nem teljesen ide tartozik.


Érdekes, ilyenről még nem hallottam. Valószínűleg nem élte ki magát korábban, de hogy akkor miért szült gyereket, nem tudom, habár ha nem hanyagolja el a kötelességeit, akkor miért ne. Jobb későn, mint soha :)

Mondjuk a bulik furcsák nekem, nem tudom, milyen bulik, de hogy azt miért akkor, amikor friss kisgyerekes családanya... Bár a szülés utáni depressziónál még mindig jobb. A többi leírttal semmi bajom, csak ahogy írtam, a robogó túl szolid, egy rendes motor sokkal jobb.

2013. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor beszélgess vele erről (is). Lehet valamit hiányol, nem tudom én ezt így kívülről, üljetek le beszélgetni.
2013. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hogy néz ki a bulizós dolog? Te otthon ulsz a kicsivel míg a párod mulat? Mert szerintem ez így nincs rendben (fordítva sem).


Egy anyuka

2013. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen lényegében ez van minden hétvégén, néha héköznapi napokon is.
2013. aug. 16. 15:22
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Végül is minek kellett neki gyerek? Becsúszott, mi? :D
2013. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!