Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha egy lánynak nem jóképű a fiúpartnere?

Figyelt kérdés

Mert engem folyton kibeszélnek a rokonaim meg az ismerőseim, hogy milyen ronda barátom van. Holott szerintem nem csúnya, de mondjuk nem is jóképű, ami engem egyáltalán nem zavar.

Főleg olyanok válaszát várom, akik hasonló cipőben járnak.


2013. aug. 18. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Az én barátom sem egy adonisz :D Nem csúnya egyáltalán, de nem is az a hej, de helyes. De én úgy szeretem ahogy van. Senkinek semmi köze hozzá. Az a lényeg, hogy neked tetsszen. :)
2013. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan barátnőm akit a szüleim és barátaim nagyon nem kedveltek.Szintén azért mert nem egy mesebeli "hercegnő" volt.

Én egyszerűen megmondtam nekik,ha tovább foglalkoznak ezzel a témával akkor többet nem állok velük szóba.

Semmi közük hozzá,sőt bunkóság is.

2013. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Erre szoktam azt mondani, hogy ők járnak vele, vagy te?

Valamint azt, hogy mi neked a fontosabb? Hogy díszeleghess vele, vagy hogy egy igazi társad legyen?

2013. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, barátom inkább a csúnyácska kategória, nem lett adoniszsággal megáldva, de nagyon jó ember, jó társ, jó barát, odaadó szerető, isten ments, hogy lecseréljem egy helyes bunkóra!! 19/L

És igen, engem is bántott érte anyám, hogy milyen csunya a palim... Nagyon fáj nekem is ha őt bántja..

2013. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó üres, semmitmondó emberekkel vagy te körülvéve.Fogadd részvétem. Nem akarnál változatosabb és normálisabb emberekkel körülvenni magad?
2013. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Más kérdés, hogy én nem jönnék össze egy olyan sráccal, aki számomra nem vonzó, nem helyes, mert akkor meg kéne játszanom magam szex közben. :)
2013. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A családomat sajnos nem tudom lecserélni, bármennyire is szeretném. Nem tarthatok mindenkivel haragot, habár a rokonaim 90% - ával nem beszélek, mert tudom, hogy mit gondolnak és hogy sunyi dögök, de azért fáj is amiket mondanak. Pont ezt szeretném elérni, hogy egyáltalán ne vegyem a szívemre ezeket és hogy ne szégyenkezzek előttük.
2013. aug. 18. 17:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de a lányok szerint igen. Szerinted is, különben nem írtad volna ki a kérdést. Hamarosan dobni fogod.
2013. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem erre ráment egy kapcsolatom pedig próbáltamm nem foglalkozni a véleményekkel de azért valahol mélyen mégis ott motoszkalt bennem és kezdtem eltávolodni tőle csúnyának láttam meregettem én is.. De ez csak az elsőnél volt azóta is átlagos pasijaim vannak de már leszarom mások véleménYét. Érdekes azóta nem is hallok ilyesmit senkitől :)
2013. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hülye egy világ ez . A külső a minden . Én sem vagyok még jó abban ,hogy ne izgassam magam a külsőségeken . Picit szégyellem . Mikor együtt van az ember egy nem szépnek mondható nővel ,vagy jóképűnek mondható férfival akkor máshogy néz rá . Nekem egészen másnak tűnik valaki külsőre amióta intim voltam vele . Szóval relatív dolog .
2013. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!