Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú általában azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú általában azért mérges egy lányra, mert nem érti, hogy miért történt velük az, ami?

Figyelt kérdés
Általában úgy mérges az ember valakire,hogy nem ért valamit a szituációban és ez dühíti fel?
2013. aug. 18. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehetetlenség miatt is lehet dühös valaki.Féltékenység miatt is, meg mér ezer meg egy dolog miatt.
2013. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Én akkor szoktam mérges lenni, ha idegesítően buta, és mégis kénytelen vagyok elviselni különböző okok miatt.
2013. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha elsózza a levest akkor is mérges vagyok.
2013. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ember akkor mérges, ha valami sérelem éri. Dühösek akkor leszünk, amikor a sérelem érzéséhez tehetetlenség társul, míg végül elszakad a cérna. A megnemértés inkább a félelem, ellenszenv, gyűlölet és a mindezekből fakadó agresszió mögött áll.
2014. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!