Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem? Jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem? Jogosan vagyok mérges?

Figyelt kérdés

Pasim a barátjával eljár az uszodába meló hetente kétszer mondtam neki hogy legközelebb én is mennék velük.Azt mondta hogy majd ha hívnak mehetek de én nem jelentsem ki hogy megyek velük. Erre most megint elmentek mint kiderült és nem hívtak.

Nagyon mérges vagyok! De ő hisztinek titulálja.. szerintem meg jogosan esik sz*rul!


2013. aug. 8. 18:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* meló után
2013. aug. 8. 18:30
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Menj el külön nélkülük. Majd kiderül, a pasidnak okés-e.
2013. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem szánalmas a civakodásotok! Ő nyilván nem szívlelné a társaságod, ergo valami probléma van köztetek, pluszban bunkón is adja elő amit gondol, ergo nem igazán érdekli, hogy ne haragudj meg rá, te meg csak úgy tolakodsz a pasis programunkba, neked észre kellene venned, hogy nem veled akarnak lenni. Attól hogy hisztizel, még nem akar ám veled lenni és nem is fog akarni :) Szerintem veszett ügy. :)
2013. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De soha nem hívnak el.. ergo arra gondolok hogy csajoznak a strandon ezért nem szólnak nekem.
2013. aug. 8. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha neked ez nem tetszik, akkor szakíts.
2013. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

És? Nem is fognak elhívni. Vedd már észre, hogy nem akarnak! És akkor sem fognak akarni, ha te ezt szajkózod :D

Tudod, ha valami nem tetszik a párunkban, akkor vagy elfogadjuk, vagy szakítunk. Persze lehet próbálkozni megváltoztatni, de tudod az jön össze legkevésbé, főleg, ha ilyen a pasid, amilyennek leírtad :P

2013. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet olyan programja, amiben nem vagy benne?

Igen, ez hiszti. Minek kell minden pillanatban ráerőltetned magad?

Van alapja a féltékenykedésednek?

Ő szokott téged így ellenőrizgetni?

2013. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szokott bulizni menni a haverjaival..

vagy 20-szor voltak eddig és soha nem hívott el ráadásul nem csak fiúk hanem a haverjának a nővére is ott szokott lenni.. szóval nem mondanám pasis programnak. Az meg ha a barátnőjét a 20 alkalomból egyszer se hívja el vagy kérdezi meg hogy lenne e kedvem mikor említettem neki igen dühítő.

A féltékenységre meg igen okom van mert volt már rá precedens hogy (bár konkrét dolog nem történt) de összemelegedtek ( masszírozás).

2013. aug. 8. 18:49
 9/11 anonim ***** válasza:

... mondjuk egy masszírozás is lehet sokféle, de azért így valóban másabb a leányzó fekvése.


Szerintem kérdezz rá így nyíltan, hogy most szégyell, vagy titkol, vagy mi van.


Vagy szervezz te közös programot! Azt is jó lenne látni, hogy arra hogy reagál.

2013. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Közös programok szoktak lenni meg fesztiválra is zoktunk menni de egy helyre a strandra nem hív amikor mennek egyetlen egyszer sem!!! MIközben tudja hogy én is szeretnék csak nincs kivel mennem..
2013. aug. 8. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!