Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme így együtt lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így együtt lenni valakivel?

Figyelt kérdés

A barátom lelkileg-szellemileg minden igényemet kielégíti: okos, művelt, nagyszerűeket beszélgetünk, mindent megosztunk egymással, figyelmes, törődik velem. Olyan, mint egy lelki társ. Szóval az emberi oldalról egy rossz szót nem mondhatok rá, tuti, hogy még egy ilyen férfit nem találnék. Nagyon sajnálnám, ha egy ilyen ember kilépne az életemből.


Viszont a szex nem működik közöttünk. Az a típus vagyok, akit vizuálisan lehet ingerelni, tehát ha nem tetszik, amit látok, akkor képtelen vagyok a szexre.

Az utóbbi időben ő nagyon elhagyta magát. Sokat hízott, puhány és kissé igénytelen lett, amin nem hajlandó változtatni.

Szinte már egy nyűg a szex vele.



2013. aug. 19. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira hű de jól elvagytok és mindent meg tudtok beszélni, akkor ezt is meg kéne..
2013. aug. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megbeszéltük és nem akar változtatni.
2013. aug. 19. 08:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor tiéd a következő lépés.. Amíg nem hajlandó összeszedni magát, ne feküdj le vele. Ha neked így nem esik jól, akkor ne várja el..
2013. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A választ leírtad!

Ő a legjobb barátod, maradjatok barátok, és "keress valakit" akihez vonzódsz is, az lesz a szeretőd, s egyben a párod is, akivel harmóniában lesz az összes "kielégítésed"!

2013. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 19. 08:43
 6/11 kolosszus22 ***** válasza:

Fizikai és szellemi-lelki vonzalomnak egyaránt meg kell lennie, anélkül nem működik.

26F

2013. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kolosszus22 ***** válasza:
Mondjuk valószínűleg a szakítás után nem fog a "barát" barátod maradni, de ezt nem is várhatod el tőle.
2013. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hagyd el. ha igénytelen akkor ennyi!

lesz helyette százszor jobb ;)

2013. aug. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdésedből ítélve fontos neked a szexualitás a párkapcsolatban. Én voltam ilyen helyzetben, ott a pasi impotens volt és volt hogy hónapokig nem nyúlt hozzám, amúgy meg blablabla :D bocs hogy kinevetlek de én is ugyanezeket mondogattam magamnak pont, hogy jaj csak a szex miatt nem étdemes szakítani és gyártottam az ideológiákat és most így jókat nevetek azon amiket írsz- figy csak annyit mondok hogy ebbe szerintem te bele fogsz kattanni. Szex nélkül NEM lehet fenntartani egy kapcsolatot, anélkül hogy az egyik fél totál tönkre ne menjen benne lelkileg és agyilag. Ezt akarod csinálni magaddal?
2013. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a legnagyobb büntetés az lenne, ha megvakulnál


a valódi önismerethez ez kellene neked

2013. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!