Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó az, hogy a legtöbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az, hogy a legtöbben kamuznak össze-vissza ezen az oldalon és máshol is?

Figyelt kérdés

Sajnos le kellett vonjam a következtetést,hogy semmi értelme semmilyen közösségi szart használni.Az emberek össze-vissza kamuznak,hülyének nézik a másikat és komolyan nem vágom,hogy ez kinek és miért jó?Ennek szerintem nagyon durva társadalomromboló hatása van,mert aki tényleg komolyan állna hozzá bizonyos kérdésekhez,vagy akár egy számára még ismeretlen emberhez,azt is hülyévé teszi.Sajnos egyetlen megoldást látok a probléma megoldására,hogy többet nem használom ezt és az ehhez hasonló egyéb közösségi fórumokat.Ezúton is szeretnék mindenkinek további fantasztikus jó időtöltést kívánni és sok sikert a nagy büdös semmihez!


F


2013. aug. 19. 11:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
No para,megyek,csak gondoltam,megvárom a reakciókat,de azt látom nincs mire várni.Hát akkor további jó szórakozást mindenkinek!
2013. aug. 19. 12:13
 12/18 anonim ***** válasza:
ezek a retkes szúnyogok megint előjöttek a melegre..
2013. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jaja, engem is zavarnak ezek a rühes dögök...:S
2013. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Meglesz.
2013. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van..
2013. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyetértek veled!
2013. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Na de vajon honnan tudod, hogy kamu? Sokszor azt is hazugnak nyilvánítják, aki csak nem léha szexmániás megcsalós kúrógép. Merthogy olyan nincs.


Az éremnek itt két oldala van.

2013. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenki hazudós, ahogy a való életben sem. Szűrni kell , ennyire egyszerű. Engem is vertek már át itt, túl kell ezen lépni, ilyen emberek mindig, mindenhol lesznek. Zárkózzak be akkor a szobámba?
2013. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!