Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fognak szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fognak szakítani? A legjobb barátom összejött egy lánnyal,22 éves, ő 30 éves lesz.

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem illenek össze, a lány iszik, nagyszájú, dirigáló, míg a barátom visszafogott. Úgy veszem észre, hogy a lánynak csak addig kell a barátom, amíg nyár van és eljárkálnak sok helyre. Szerintetek észhez fog térni a barátom és rájön, hogy milyen ez a csaj?
2013. aug. 19. 08:50
1 2
 1/19 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem egy 30 éves férfinak már illene tudnia mit akar és mit nem egy nőtől (gondolom van már némi tapasztalata), gondolom én majd megteszi a kellő lépést ha neki nem tetsző irányba fordulnak a dolgok.

26F

2013. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Amíg pénzeli a kiadásait, addig dúl majd a szerelem! A srác valószínűleg elfogult, mert örül a fiatal lánynak.
2013. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Te kije vagy a barátodnak?
2013. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó, csak úgy érzem, teljesen behálózta ez a nő.... Mindig rajta lóg, nyalizik neki, beszél a nyelvén. Szerintem gusztustalanul csinálja... Engem nagyon bosszant.
2013. aug. 19. 08:58
 5/19 A kérdező kommentje:
A legjobb barátja vagyok.
2013. aug. 19. 08:59
 6/19 anonim ***** válasza:
5 Ez az első nője a srácnak akit hagy önmagán uralkodni? és rátelepedni? vagy volt már több is?
2013. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Volt már több is. Én nem értem, mi van vele... Szörnyen nem illenek össze, de nem szólhatok bele, mert úgy látom, most boldog. Totál ellentéte a másik lánynak, akit előzőleg szeretett, ez a nő nem illik hozzá!
2013. aug. 19. 09:03
 8/19 A kérdező kommentje:
Mármint volt több bnője, de ez telepedett rá így...
2013. aug. 19. 09:03
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát még jó hogy beszél a nyelvén. Próbálna szuahéliül halandzsázni. :)
2013. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hehe. nagyon vicces :)
2013. aug. 19. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!