Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el őket? (bocsi ha rossz kategóriába írtam)

Figyelt kérdés
Az első szerelmemmel még régebben elkezdett kavarni a legjobb barátnőm és akkor azon kiakadtam..aztán egy időre befejezték most újra megint a hátam mögött..szóval tegnap ott aludtam meg még egy csaj,és reggel ott voltak az ágyon azt hitték alszok pedig nem és hallottam,hogy azt mondja a barátnőm a másiknak: " ő csak kitalálta,hogy meg akar b*szni mert féltékeny még mindig" meg szószerint kibeszéltek.. annyira rosszul esett,hogy nem tudom ezt elmondani.. meg kell jegyeznem,hogy az a fiú ugye az első szerelmem tényleg csak arra akarja a lányokat szinte.. de én természetesen még mindig szeretem és szeretni is fogom mert ez így van mindenkivel..de mit tehetnék?
2013. aug. 19. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
tul szereted a barátodat,én is így voltam,aztán rá jöttem ennyire nem lehet szeretni mert pofára esünk!
2013. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ebből nem sokat értek, de a lehetőségeid:

1. hagyod a srácot, mert olyan...

2. nyomulsz te is a srácra, aztán majd az eldönti, hogy melyikőtök kell neki, pár numerára ELŐSZÖR


3. Barátnőt cserélnék


Bónusz:

"de én természetesen még mindig szeretem és szeretni is fogom mert ez így van mindenkivel"

A tini kor a tragikus nagy szerelmek kora, amikor mindenki szentül meg van győződve róla, hogy van végzet és így végzetes szerelem is amit első sanszra meg is talál az ember fia/lánya. De idővel rájössz, hogy az a végzeted, amit te választasz magadnak, mert a lehetőséglista végtelen, neked csak válogatnod vagy küzdened kell. Lesz más pasi is az életedben sőt talán jobb is, ahogy lesznek más lehetőségeid. Az első szerelemi mindig tragikus és dramatikus, de ilyen egy sértetlen lelkületű tini.


Én nem drámáznék annyit szépen tovább lépnék. Ha nagyon neked rendelte az élet hozzád fog találni. Idővel.

2013. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! és a "barátnőmnek" mit mondjak? Elmondjam hogy hallottam vagy inkább ne?
2013. aug. 19. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak szó nélkül hagyd el őket.
2013. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nemtudom..:'(
2013. aug. 19. 16:12
 6/6 anonim válasza:

Már ne is haragudj, de szerintem a "barátnőid" toprongy lelkű, gerinctelen emberek ... hiszen a hátad mögött beszéltek ki ráadásúl úgy, hogy még ott is voltál csak azt hitték alszol, így még aljasok is !!! Már az is milyen Undorító ! ... hogy a "legjobb barátnő" az első szerelmeddel kavar.... hát az IGAZ barátnők ilyet alapból nem csinálnak egymással, mert tudják hogy ez mennyire fájna a másiknak és hogy milyen sebeket tépne fel benne!.... Szóval hiába hiszed, hogy a barátnőid ... NEM AZOK ! .... különösen a "legjobb" ... NEM! .... Nem lehet, hogy már eleve a barátod miatt barátkozott össze Veled.... hogy könnyebben ismerhesse meg ? ? ...Rólad puskázik ? Te írod a leckéjét, vagy viszed a reggelijét ??

Szerintem csak kihasznál, én a helyedben másik barátnőt keresnék azonnal, biztos hogy sokkal de sokkal értékesebbet találnál :-)

Fel a fejjel ... és szelektáj....

2013. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!