Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta az eszemet tudom nállunk ez megszokott. Akkor az új barátom mért furcsálja? Ti szerintettek ez furcsa szokás?

Figyelt kérdés
Feljöt hozzánk, bementünk a szobámba és elkezdtem vetközni mint minden meleg nyári napon. Ő meg rögtön mondta hogy ne siesük el
2013. aug. 19. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos homoszexuális, és a kapcsolatotok csak álca.
2013. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vas megyei vagy?
2013. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nálunk az egész család(apum, anyum bátyám és a húgom) a forró nyári napokon meztelenül ül a napaliban. Mi így nőtünk fel. 17/L
2013. aug. 19. 14:09
 4/13 AeonFLUX ***** válasza:
Ez kamu
2013. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hómi csak az van, hogy pár napja ismerem és még én sem akartam amúgy szexelni.
2013. aug. 19. 14:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy kiakadt. Én nagyon meglepődtem volna.

Én is furcsállnám.

2013. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyszer kérdeztemerről apukámat ő anyival lerendezte, hogy a szégyelösseg egy öt tagú családban csak gondokat okozna.
2013. aug. 19. 14:18
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem erről a family guy egyik része ugrik be, amikor a szomszédék (Meg barátja) meghívja Peteréket egy vacsorára. Az egész család totál meztelen, és még a bolond Peter is kiakadt..

Szerintem a kérdésed kamu.. Ha igaz lenne, akkor meg sajnálatra méltóan primitív ember lehetsz a szüleiddel együtt. Ugyanis ilyen idétlen szokást, nem zúdítunk senki nyakába, hanem ezt előre elmondjuk, hogy ezt elfogadhatónak tartja vagy sem. Senkit nem kényszerítünk arra, hogy lássa a 40-50 éves apád himbilimbijét vagy sokkot kapjon anyád már nem éppen üde látványától...


úgy hogy kizártnak tartom hogy igaz legyen ez a kérdés..Normális gondolkodású emberek nem viselkednek így..



Azért bevallom örülök hogy nemsokára kezdődik a suli, mert veled együtt a kis trollok kevesebbet lesznek fent, és írnak ilyen ökörségeket..

2013. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azon még talán-talán nem akadnék ki hogy te meztelen.Tegyük fel azt elfogadom.De azt hogy a faterod p_csét látom amikor pl. kimegyek a konyhába az már durva.Meg hogy csak úgy full meztelen elsétál mellettem a bátyád,vagy nem tudom kicsodád.Ha már 2 éve járnánk akkor se lennék képes elviselni azt hogy a szüleidet nézzem pucéran.
2013. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azon nem akadnék ki ha te meztelen vagy. Illetve csak 2-en lennénk nálatok és ruha nélkül.

Dehogy szinte idegenek lássanak engem meztelenül és én is őket bámuljam, az már nem fér bele.

2013. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!