Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudtam én szeretni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtam én szeretni ezt a nőt?

Figyelt kérdés

Nem mutatok képet, de leírást adok:

Az biztos, hogy elöl volt 2 kiálló(kapa) foga, kicsi mellei, kicsit kövér volt arányaiban a feneke, és volt, de szerintem még megvan neki néhány kis pattanás a hátsóján, gyakorlatilag elpusztíthatatlanok, évek óta megvolt neki...

Belsőre elég gyerekes volt általában, éretlen, hazudni is szokott nekem apróságokban, titkolózni is, elég visszahúzódó volt elég sokáig, félt tömegbe menni, és nem mert az emberek szemébe nézni, amig nem bizik meg benne eléggé.

Szerintetek mit lehet szeretni egy ilyen nőben?


2013. aug. 20. 10:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De valamiért mégis évekig teljesen oda voltam érte, és együtt voltunk...
2013. aug. 20. 10:13
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert te is hasonló vagy, ugyanúgy gyerekes, netán igénytelen, vagy megsajnáltad...
2013. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A szépség relatív. Nem mindenkinek ugyanaz jelenti a szépet.

Nyilván tetszett benne valami annak ellenére, hogy most csak a negatív tulajdonságait soroltad fel.

2013. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy sok a düh benned, de legyél már férfi!!!


39F

2013. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4es, már egy jó ideje nem vagyok rá mérges...

A pozitívak is :

Szeretett ő is, sokszor ölelt át csak úgy, úgy éreztem tényleg foglalkozik velem, jóképűnek tartott, lehetett vele beszélgetni is, nem csak dugni.

2013. aug. 20. 10:21
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Engem is rakott mar ki no. Es ugyanazt a hibat elkovettem, mint amit te most keszulsz. En felhivtam es olyanokat vagtam a fejehez, amin nem tudott valtoztani. Ennek 17-18 eve. A mai napig banom. Mert mar duh nincsen regota bennem, csak az a magamrol kiallitott bizonyitvany maradt, amit szegyenlek.


En azt mondom, hogy akkor tanultam meg szakitani.

Ne kovesd el ugyanezt a hibat. Volt nokrol es LEZART kapcsolatokrol ne beszelj. Vagy ha mar beszelsz, akkor csak szepet es jot.


De ehhez eloszor le kell zarnod.

2013. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Amikor én ismerkedem egy pasival, akkor többek között azt is figyelem, hogyan beszél az exéről/exeiről.

Ha így, ahogy most te, akkor esélye nincs... Valamiért összejöttél vele, szeretted, tisztelted. Ha ezt az egészet puszta sértettségből félre tudod dobni, és a szeretetet gyűlöletre változtatni, akkor veled komoly gondok vannak. Igen, veled, és nem a nővel. Ő nem változott, ugyanolyan, mint amikor összejöttél vele, a te hozzáállásod változott. Ha amúgy nem tetszett, lehet, hogy azért jöttél vele össze, hogy legyen végre valakid, teljesen mindegy, hogy ki, csak valaki? Arról nem a nő tehet, ha így volt...

2013. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7es, ez amiket leírtam, a boldog időkben volt...

Nem utálom, vagy valami, csak már nincs az, hogy szeretem, ezért elnézem neki, és egyszer csak rácsodlkoztam, hogy kiért is voltam oda.

A szakítás oka az volt, hogy megváltozott, pontosabban olyan dolgokat csinált... amit jobb ha nem írok ide le.

De nem a szakítás okai miatt írtam ki a kérdést, hanem hogy mennyi mindent el lehet "viselni" ha valaki szereti a másikat épp.

Mégegyszer , nem utálom, vagy hasonló.

2013. aug. 20. 11:32
 9/11 A kérdező kommentje:

Amúgy viszonylag könnyen szereztem mindig barátnőt, szóval nem azért lett, hogy csak legyen már valakim...

De lehet, hogy nem is kell ok a szerelemre, egyszer csak megtörténik, és marad, amig csak jól esik neki, majd távozik ugyanígy, csak fájdalmasabban.

2013. aug. 20. 11:41
 10/11 anonim ***** válasza:
No igen, a rózsaszín köd elfedi a valóságot. Az én meglátásom, hogy a lány nem változott, csak te láttad másnak a rózsaszín ködön át... A külseje legalábbis tuti nem változott, és azt is kritizálod. :)
2013. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!