Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt vagy a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt vagy a pároddal akkpetting vagy szeretkezés?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi h ha találkoztok a párotokkal akk csók meg petting esetleg szex??? Mi a barátnömmel hetente 1x találkozunk....álltalában petting akk mindig van de szexre nem kerül sor pedig 1 éve vagyunk együtt és 21 évesek vagyunk. Nálatok h van ez??? A petting mindig szexel ér véget?
2009. okt. 29. 11:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mi a megoldás akkor ha a lány nem kezdeményez?? Mivel vehetném rá h kezdeményezzen? és nálatok is mindig a fiunek kell kezdeményezni a szexet??? elegem van ebböl
2009. okt. 29. 11:58
 12/21 A kérdező kommentje:
Kérdeztem h van e valami problémájja velem...erre csak azt mondta h nem..ö csak egyszerüen ilyen..én meg mondtam neki h szeretném ha ö is kezdeményezzen...de csak sirt és sirt de semmi biztatót nem mondott....csak azt h ha nem tetszik akk keressek mást
2009. okt. 29. 12:00
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a fiú. Ne várj már a lányra. Ő úgysem fog kezdeményezni. Persze, ha neked nem hiányzik a szex, akkor oké.
2009. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
de a lányok nem gondolnak arra h nekünk fiuknak ez hiányzik h rám ugorjon és szexeljünk??? miért kell elvárni h mindig mindent én kezdeményezzek??
2009. okt. 29. 12:03
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
egyszer én kezdeményezek, egyszer a barátom. de nincs olyan, hogy én nem, mert kezdeményezzen a fiú. ez hülyeség. ha kívánom, akkor kezdeményezek. és ebből sosincs vita. kezdeményezz te, és majd csak belátja, hogy ebben nincs semmi. aztán hátha ő is kezdeményez majd :)
2009. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mi 3éve vagyunk együtt és sokszor szeretkezünk.Beszélj erről vele, hogy jól esik e neki vagy nem, mi a baj, sötöbö, de finoman, ne rohand le.

23/L

2009. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Alapvetően a fiúknak kell kezdeményezni. Nem tudom miért, de ez a társadalmi norma, és ez szépen a lányokban is rögzült.

Egy kapcsolatban is az a normális ha bizonyos dolgokat először a fiú kezdeményez, pláne hogy nekik kicsit nagyobb rá az igényük. A szexet sose fogja egy szűz vagy egy tapasztalatlanabb lány kezdeményezni. Ilyen csoda nincsen.

Nálunk először a párom kezdeményezett, mivel szűz voltam és utána még jó ideig neki kellett kezdeményeznie, de azóta már én is sokszor kezdeményezek.

Én úgy gondolom ha akarsz valamit, akkor ne várj makacsul a másikra és ne sértődősködj, hanem viselkedj férfihez méltóan és lépj te először. Nem ér mindig a lányra várni.

19/L

2009. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnődnek elmondanád mindazt amit ide nekünk leírtál meglehet hogy többre mennél vele mint a mi hozzászólásainkkal :)
2009. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
elmondtam neki is ezeket, de ö csak sirt és sirt h nem hiszi h tud változni de megprobál a másik meg h nem szüz...nem én vagyok az elsö neki
2009. okt. 29. 12:14
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

nálnuk már kb nincsis petting. csak szex. de nemisbaj, mert én nemszerettem ha ujjaznak :D

orál az persze van, de utána abbólis szex lesz.


a barátnőd vagy nagyon komplexusos, vagy nemszeret.

2009. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!