Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van értelme?

Figyelt kérdés

Üdv. Történt egyszer, hogy volt egy lány, jól megszívatott, én meg szimplán utána szívattam. Közben összejöttem egy lánnyal, akit tényleg szívemből szeretek, és ki is mutatom és éreztetem is vele, szerintem ezzel nincs is baj. A probléma az, hogy én direkt nem töröltem ki az előző lánnyal folytatott húdemély beszélgetést, és direkt adtam több oldalra a felhasználói fiókjaimhoz belépési jogot a barátnőmnek, mondván tessék nincs mit titkolnom. Aztán azt a beszélgetést megnézte és hiába mondtam neki, hogy ha annyira titkoltam volna, akkor kitörlöm meg nem adok sehova belépést, persze én mekkora szemét vagyok meg így úgy, én megcsaltam meg stb. Meg, nem is szeretem őt, meg ilyesmik, holott ez nem igaz, mert tényleg szeretem, egyszerűen már nem tudom hogy bizonyítsam be. Van amikor tök jó pillanatok vannak, és egyszer csak felhozza ezt, hogy annak a lánynak írogattam, ilyenkor meg tiszta flegma meg ott bunkó velem egész nap, van hogy több napig csinálja ezt. Kezd nekem már picit unalmassá válni, hogy mindig a kedvébe járok, erre ez a hála, hogy akkor bunkó meg flegma vagyok egy ilyenért örökre, és könyörögni kell mindenért.

Szerintetek ennek az egésznek van egyáltalán értelme, vagy most engem viccelnek meg ilyen jópofán? Válaszokat köszi, és bocsi hogy hosszú lett.:D (18F)



2013. aug. 20. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, hülye vagy, egész egyszerűen. Tudod, az ehhez hasonló dolgokat pont az ilyenek elkerülése végett jó kitörölni.
2013. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna megadni azt a hozzáférést... Az ilyesmiből csak a baj van. :/
2013. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eleve nem kellett volna olyanokat írogatni egy másik lánynak...meg hát az sem volt jó ötlet, hogy megadtad a jelszavad neki.
2013. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondok én neked valamit: Ha nem akarod hogy egy ősbunkó primitiv neveletlen pasinak tartsanak, akkor az ilyen kis műsorodról mélyen hallgatsz.

Ugyanis az minden csak nem férfi, ki az előző nőjét kibeszéli.


Ez még pasi körökben is köztudott.


Jelszó:intelligencia

2013. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Új kapcsolatba sosem szabad belevinni a régiről megmaradt írásokat, leveleket, üzeneteket, semmit. Sajnos fiatal koromban én is beleestem ebbe a hibába, mindenbe belenézhetett, mindent ellenőrizhetett, hiba volt. Ami csak ránk tartozik férfiakra, sose osszuk meg az új nővel.
2013. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat/tanácsokat. Csak ugye a buktató az volt az egészben, hogy ő mondta hogy feltudja törni az ilyesmi dolgokat, szal inkább odaadtam minden jelszót felhasználónevet önként, minthogy ő feltörjön mindenem.
2013. aug. 20. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:
jajjjj de naiv vagy... nem tudott volna belepni... :D
2013. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek hagytad meg azt a beszélgetést?Öreg korodra olvasgatni?:)Buta voltál,saját magadnak köszönheted.
2013. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!