Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme újrakezdenünk?

Figyelt kérdés

Sose gondoltam volna, hogy bárkinek adnék egy újabb esélyt, de most mégis ezen gondolkozom.

Fél évig voltunk együtt, és azért szakítottam, mert túlzottan féltékeny voltam rá. (Ezt nem mutattam ki, mert a féltékenységet mindig is eléggé szánalmas dolognak tartottam, inkább próbáltam elfojtani, de attól még rosszul éreztem magam tőle).

Azóta eltelt pár hónap, jóban maradtunk továbbra is (szakítás után egy hónapon át nem), de aztán felkeresett, hogy legalább legyünk barátok. Ennél persze több is lett, szinte minden napunkat együtt töltöttük, sok csók, ilyesmi.

Viszont miközben minden erejével ezt bizonygatta, hogy mennyire szerelmes, és bármit megtenne érte, hogy újrakezdjük, mégis kavart más lányokkal. (én is, alakulóban volt valami egy másik sráccal, de vele inkább megszakítottam a kapcsolatot).

Viszont én ezen nem tudok túl lépni, hogy egyik pillanatban nekem mondja a szerelmi vallomásait (ami egyébként igaz is, tudom, hogy nem hazudik, a más lányokat is ő mondta el...amúgy csók volt), aztán miután nekem előadta ezeket, utána pár órával már valami random lányt csókolgat.

A barátaim szerint ez nem baj, és van joga hozzá, mert nem vagyunk már együtt, de ez akkor is fura így, nem?

Ha erre képes, akkor ugyanúgy megtenné akkor is, ha kimondjuk, hogy együtt vagyunk... :(


2013. aug. 10. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül, sőt. Nem voltatok együtt, nem csalt meg, azt se tudta mi lesz az egészből (veled), természetes, hogy próbálja kielégíteni a vágyait, szerintem ha randizott volna, se követett volna el semmit.

Persze te érzed, hogy mennyire komolyak a szándékai irányodban, és hogy te mennyire tudsz megváltozni az újrakezdésben.

2013. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A.R. ***** válasza:
Ha érzel iránta komolyabban akkor ne hagyd elmenni mert meg fogod bánni. Engem most dobtak ki 1.5 év után mert a lány most jött rá, hogy élni akar elötte meg 4 hónappal igent mondott a kéz kérésemre......becsüld meg amit ad az élet mert el is veszi ha kell
2013. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a csókokkal lehet csak féltékennyé akart tenni, bár az sose jó ha félrecsal... Ezt ki kell derítened. Ha nagyon sok csajjal kever, akkor inkább haggyad... :) Az hosszú távon káros lehet.
2013. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!