Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha eddig csak szexkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha eddig csak szexkapcsolataim voltak?

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista vagyok. És eddig csak szexkapcsolataim voltak, mert úgy érzem, hogy egy olyan barátnő csak teher lenne számomra:)

Amúgy igen, válogathatok :) Van valaki ezzel így? A nők miért akarnak mindig többet csak szexnél?

Köszi! Az oktondi válaszokat mellőzzétek :)



2013. júl. 20. 14:08
 1/10 anonim válasza:

Nem ciki...

Csinàld ha neked ez így jó...

És ha azt mondom hogy ciki akkor mi lessz? Nem fogod ezt folyatni? -.-"

2013. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
irigy lettem
2013. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, jól teszed.
2013. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Csináld, ami jól esik.
2013. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát de, csak érted, nem szeretném elkötelezi magam :D de azért még a szexuális igényeimet még ki kell elégíteni :)
2013. júl. 20. 14:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem ciki, csak az, hogy ide jössz büszkélkedni vele. Magánügy.
2013. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, de azért remélem előtte figyelmezteted őket, hogy nem tervezel semmi komolyat.
2013. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6! egyet értek

ez a Te dolgod, most képzeld mindenki kiírná, miket csinál

más is volt és van ilyen helyzetben, de nem kürtöli szét, hiszen magánéletben mit teszel és kivel, másra nem hiszem tartozik, csak a kzvlen szereplőkre N

2013. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Látszik hogy észt nem osztanak az egyetemen.
2013. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel többnyire én is így vagyok. De most, h dolgozom, így muszáj tartani egy barátnőt, mert nem lehet mindig leakasztani valakit.
2013. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!