Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy elveszítem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy elveszítem a fiúmat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egész nyáron külföldön volt, csak kétszer tudtunk találkozni. Amiatt, hogy távol van, teljesen kiborultam, és egyszerűen bunkón viselkedtem, amikor tegnap facebook-on végre elértük egymást. Ő nagyon kedves, aranyos és megértő próbált lenni, de én egyszerűen nem bírtam visszafogni magam, elkezdtem veszekedni. A végére már mind a ketten teljesen kiborultunk, és kieresztettük magunkból. Mikor visszaolvastam, rájöttem, hogy én csesztem el az egészet, és ma szerintem miattam nincs online. A mobilja ki van kapcsolva, sehogy sem érem el. Nagyon szeretnék tőle bocsánatot kérni, de nem tudom, hogy tegyem, ha nem érem el. Folyamatos lelkiismeret furdalásom van, így nem hiszem, hogy tudnék aludni, pedig pénteken edzőtáborba megyek, ahol még a mobil használata is tilos, nem akarom elveszíteni azt, akit a legjobban szeretek. Ti mit tennétek?

U.i.: Bocsi, hogy hosszú lett



2013. aug. 20. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond el neki amit most ide leírtál biztos megérti.
2013. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsófiikaa válasza:
Szerintem teljesen érthető... Az hogy így reagálsz és ezt érzed ez is csak annak a jele, hogy nagyon szereted és hiányzik neked :"DÉs nem csoda azok után hogy a szerelmedet egész nyáron kétszer láttad és ez miatt ilyen vagy .. És ahogy leírtad hogy ő megértő volt és aranyos biztos hogy megérti ezt is csak most kell neki talán egy kis idő .. :D Ebből is látszik hogy szeret téged :D Nem fogod őt elveszíteni!:)
2013. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ráírsz, meg viszel neki sütit...
2013. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!