Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi van velem mostaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi van velem mostanában a sírógörcs kerülget annyira félek hogy elveszítem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A legjobb fiúbarátomról van szó,akit amióta ismerek (1 éve) szeretek, és nem rég kiderült hogy ő is így érez. Még van egy kissebb akadálya a járásunknak ez nem is lényeges de hamarosan megszűnik és akkor összejövünk:))

Csak van egy probléma, erről ő nem tud és fogalmam sincs hogy ezt mondjam e neki vagy felesleges/jelentéktelen lenne..Amikor megismertem, már a legelején észrevettem hogy őt nagyonnagyon sokan szeretik amit egyébként nem csodálok. Annak ellenére hogy rengeteg lány körülugrálja(...),meg nagyon sok haverja van meg maradt egy hihetetlenül aranyos fiúnak. És nemtudom megérteni hogy egy ilyen srác miért szerethet pont engem..Én olyan "fura" vagyok, legalábbis mások szerint ezért annyira nem is tartozom a népszerű kategóriába persze vannak barátaim de ez most nem számít:) Vannak dolgok, amiket nagyon megváltoztatnék magamban de nem tudok. Például hogy sértődékeny tipus vagyok és a hülyeségeim miatt naponta többször vitatkozom vele eléggé jelentéktelen dolgokon de ő ezt egyébként nagyon jól kezeli mindig kb. 2 perc alatt megnyugtat:) És néha szerintem nagyon lefárasztom azzal hogy folyamatosan beszélek, ráadásul elég nagy hülyeségekről. De ezek nem direkt vannak csak ilyen vagyok..

És nem tudom, tényleg jó érzés hogy egy ilyen különleges fiú szeret de nem értem az egészet és mostanában kikészít a gondolat hogy mi van ha bele fárad a hülyeségeimbe. Annyit szenvedtünk mindketten hogy ez az egész összejöjjön és én meg már most ilyeneken parázok..:( De komolyan rettegek .Szerintetek ezt beszéljem meg vele vagy ez így hülyeség és hagyjam? Csak mert valahogy nem tudom megérteni hogy szerethet egy ilyen lányt mint én egy ilyen fiú..Egyáltalán meg se érdemlem azokat az aranyosságokat amiket tőle kapok meg aztse hogy szeressen. Félek:( Segítsetek mit csináljak? Bocsi ha zavaros lett de ez most nagyon rám jött..És még fiatalak vagyunk eléggé:) (15 évesek)


2013. ápr. 24. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az akadály?

Barátnője van?


Amúgy ne idegeskedj,nem véletlenül van veled :)

2013. ápr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen fölöslegesen ne idegeskedj,elég lessz akkor idegeskedni ha valami baj van, amúgy 15 évesen kicsit még másképp látja az ember a dolgokat lehet később teljesen meg változol és ezek amiket le írtál nem is fognak gondot jelenteni.
2013. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bruce_Wayne ***** válasza:

csak annyit javasolnék, ne aggódj olyan dolgokon amik még be sem következtek! Nem csak azért mert ezzel bevonzod ezeket az elképzelt dolgokat,hanem mert egyenesen tökreteszed vele a nehezen összehozott kapcsolatotokat.

Légy boldog a mostban, szeresd a párod és ne gondolkozz azon mi lesz holnap vagy azután.Eszembe jutott egy zen gondolat ami ide illik:

„Ne zsúfoljátok tele lelketeket haszontalan gondolatokkal.

Minek rágódni a múlton,elébe menni a jövönek?

Maradjatok a jelen pillanat egyszerűségében.”

2013. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg vele, nekem is ilyen problémám volt :)
2013. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!